UTİKAD Logitrans’ta Sektörle Buluşuyor

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Logitrans Fuarı’nda sektör paydaşları ile bir araya gelecek. 14-16 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenecek Logitrans Fuarı’nda UTİKAD, 10. Hol 421 numaralı stantta yer alacak.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener’in de açılış töreninde konuşmacı olarak yer alacağı ve bu yıl 12’incisi düzenlenen Logitrans Fuarı’nda lojistik gündemine dair önemli konu başlıkları uluslararası konuklarla tartışılacak.

UTİKAD bu yıl da 12. kez düzenlenen taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli fuarlarından Logitrans Uluslararası Transport Lojistik İstanbul Fuarı’na katılıyor. 14-16 Kasım 2018 arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı’nda UTİKAD, 10. Hol 421 numaralı stantta yerini alacak.
UTİKAD, 26 ülkeden 200’e yakın firmanın katıldığı, lojistik ve taşımacılığın tüm katma değer zinciri içindeki ürün ve hizmetlerin sergilendiği Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı’nda üyeleriyle buluşacak ve derneğin sektöre yönelik çalışmalarını, sektörel gelişmeleri aktaracak. Stantta, UTİKAD’ın lojistik sektörüne yönelik eğitim programlarıyla ve yayımlanan kitaplar da tanıtılacak.

Açılış törenine konuşmacı olarak katılacak UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, 15 Kasım Perşembe günü saat 11.30’da Almanya’nın tanınmış lojistik akademisyenlerinden Prof. Dr. Stefan Iskan’ın yönetimindeki Tea&Talk canlı röportajına da konuk olacak.

14 Kasım Çarşamba günü Prof. Dr. Stefan Iskan moderatörlüğünde düzenlenen İntermodal Taşımacılık ve Türkiye – Endüstrinin Belirlemesi Gereken Öncelikler paneline UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve FIATA Kıdemli Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin konuşmacı olarak katılırken, 16 Kasım’da gerçekleşecek olan 2023 Vizyonuyla Hizmet İhracatında Lojistiğin Yeri – Fırsatlar ve Riskler panelinde UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener ve UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Yusufi konuşmacı olarak yer alacak.

Atlas’lar Logitrans’ta Sahiplerini Buluyor

Lojistik sektörünün “en”leri, 15 Kasım Perşembe günü saat 11:00’de 9. Salondaki forum alanında düzenlenen tören ile Atlas Ödülleri’ne sahip olacak. Bu yıl lojistiğe önemli katkı sağlayan ihracatçıların da ödüllendirileceği yarışmada kurumların yanı sıra sektör profesyonelleri de ödül alacak.

İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın