Kula Yollarında Güvenlik Üst Seviyede

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesinde yaptığı sıcak asfalt ve satih kaplama çalışmalarıyla yollardaki güvenliği üst seviyeye çıkardı, ilçeye yeni ve modern yollar kazandırdı. İlçede, geride kalan 4 yılda 23 milyon liralık yatırımla 261 kilometrelik asfalt çalışması yapıldığı belirtildi.

İl genelinde sorumluluk alanında bulunan yolların yenilenmesi için önemli çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’da 261 kilometrelik sıcak asfalt ve satih kaplama çalışması gerçekleştirdi. Yollardaki trafik güvenliğinin en üst seviyeye çıkarılması amacıyla yapılan çalışmalar, vatandaşların da yüzünü güldürdü. Manisa Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki yollarda geride kalan 4 yılda Kula ilçesinde 23 milyon liralık yatırımla toplam 70 kilometrelik asfalt çalışması yapıldığı belirtildi.

261 Kilometre Asfalt Atıldı
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde asfalt çalışmalarıyla yeni ve modern yolları vatandaşlara sunduklarını belirten “Kula ilçemizde de Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerimizce çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar ilçemiz genelinde 23 milyon lira yatırım yaparak, sorumluluk alanımızda olan yolları 261 kilometre sıcak asfalt ve satih kaplamayla buluşturduk. Vatandaşlarımız güle güle kullansın” dedi.

İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın