En Ucuz Elektrikli Otomobil Yeni Citroen Ami

En Ucuz Elektrikli Otomobil Yeni Citroen Ami

En Ucuz Elektrikli Otomobil Yeni Citroen Ami. Citroen yaklaşık 6 bin 900 Euro gibi bir rakama satmayı planladığı yeni elektrikli aracını tanıttı.


Citroen’nin Ami adını verdiği bu yüzde 100 elektrikli otomobili 70 kilometre menzile sahip. Küp şeklindeki mini elektrikli otomobillin hedefi şehir içi kullanımlar. Yeni elektrikli mini araba boyutları itibarı ile park sorununa ve yakıt problemine çare olacak gibi görünüyor.

Citroen, Yeni elektrikli aracı 6900 Euro’ya satmayı planlıyor. Citroen ayrıca isteyenlere de ayda sadece 19,99 Euro’ya kiralama imkânı sunacağını açıkladı. Teknik özellikleri henüz tam olarak belli olmayan yeni elektrikli mini otomobil Ami, gelecek haziran ayında İnternet üzerinden satışa sunulacak.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yeni Citroen Ami Videosu :

En Ucuz Elektrikli Otomobil Citroen Ami Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

Kullanım özgürlüğü sunmak üzere geliştirilen Ami One Concept hem ehliyetli, hem de ehliyetsiz kullanıcılara hitap ediyor. 16 yaşından (Fransa’da 14) itibaren herkes tarafından kullanılabiliyor. Citroen, Ami One Concept’i toplu taşıma araçlarına ve diğer bireysel ulaşım araçlarına (iki tekerlekli) alternatif olarak yarattı. Araç Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız


Citroen Ami One Concept küp şeklinde bir gövde ve 2,50 m uzunluğu, 1,50 m genişliği ve 1,50 m yüksekliği ile son derece kompakt boyutlarla öne çıkıyor. Araç Hakkında detaylı bilgi için tıklayınız


Load More

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz