Otomobil Markalarından Evde Kal Çağrısı

Otomobil Markalarından Evde Kal Çağrısı
Otomobil Markalarından Evde Kal Çağrısı

Birçok otomobil markası Korona virüsü salgını nedeniyle faaliyetlerine geçici süreyle ara verdi. Bu süreçte otomobil firmaları çalışanlarının sağlını düşünerek onlara izin verdi veya bazı çalışanlarına evden çalışma imkânı tanıdı. Bu otomobil markalarının Türkiye temsilcileri ise İnstagram üzerinden paylaşımlar yaparak bu süreçte evde kalmanın önemini bizlere hatırlatıyor. Umuyoruz ki otomobil markalarından gelen evde kal çağrısı bu sürece destek olur.

İşte Otomobil Markalarından Gelen Evde Kal Çağrısı:


Opel

Opel Türkiye “Panoramik Cam Tavan ile gökyüzünü saatlerce seyredebilirsin ama bu aralar evde kalıp film izlemeye ne dersin?” diyerek insanları evlerinde kalmaya teşvik eden güzel bir paylaşımda bulundu.

Toyota

Toyota Türkiye paylaşımında “Toyota Türkiye olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığı en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle mümkün olduğunca evde kalmanızı öneriyoruz. Ancak zorunlu durumlarda seyahatlerinize güvenle devam edebilmeniz amacıyla gerekli servis ihtiyaçlarınız ve yeni araç talepleriniz için, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek, aynı anda kısıtlı sayıda müşterimizi kabul edecek şekilde randevulu olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.” diyerek hem bu sürece destek verdiğini hemde kısıtlı olarak hizmet vereceğini duyurmuş oldu.

Honda

Honda Türkiye “O’nunla maceralara kısa bir mola. Herkesin iyiliği için #EvdeKal” diyerek Civic modelinin güzel bir fotoğrafını paylaştı.

Kia

Kia Türkiye “Toplumsal ve bireysel sağlık için iddialı sürüşlere biraz ara ver” diyerek toplumsal ve bireysel sağlığın önemine dikkat çekti.

Nissan

Nissan Türkiye paylaşımında “Onu uzaktan da severim diyenler?” diyerek Qashqai modelinin görselini paylaştı. Bu süreçte otomobil sahiplerinin evden çıkmamaları gerektiğini hatırlattı.

Audi

Audi Türkiye “Evimizden çıkmayalım, mesafeyi koruyalım, sağlıklı kalalım, birbirimize destek olalım.” dedi ve Audinin logosu olan dört tane halkanın birbirinden uzaklaştığı kısa bir video yayınlayarak sağlığımız için mesafeyi korumanın süreçteki önemine dikkat çekti.

Ford

Ford Türkiye “Park etme zamanı! Gerekli olmayan durumlar dışında günümüzü olabildiğince evde geçirmeye özen gösterelim. Herkese sağlıklı günler diliyoruz.” diyerek Focus modelinin güzel bir görselini paylaştı.

Hyundai

Hyundai Türkiye ise “Şu an baharı evimizde karşılıyor olsak da keşfedilmeyi bekleyen bol güneşli rotalar var. Hep beraber göreceğimiz sağlıklı ve mutlu günler bizi bekliyor.” umutlu bir yaklaşımla bu sürece destek oldu.

Lexus

Lexus Türkiye “Sadece trafikte değil, sosyal hayatta da mesafenize dikkat edin. Evde kalın, riski azaltın.” diyerek hem trafikte hemde bu süreçte mesafenin önemini bizlere hatırlattı.

Skoda

Skoda Türkiye ise Araçlarda Koronavirüs’e Karşı Alınması Gereken Önemler ve Temizlik Önerilerinde bulundu.

Volkswagen

Volkswagen Türkiye “Tiguan 4MOTION ile ulaşamayacağınız doğa harikası yok denecek kadar az olsa da siz yine de bugünlerde evde kalın.” diyerek Otomobil Markalarından Evde Kal Çağrısı kervanına katılanlar arasında yerini aldı.

 

Otomotiv Haberleri Arama

İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın