Youtube to mp3

ytmp

YouTube to mp3 dönüştürücü için eskiden bilgisayarlarımıza programlar kurmak zorundaydık. Artık böyle bir ihtiyaç yok. Tek yapmanız gereken on-line youtube mp3 dönüştürücü sitelerine girmek! İndirmek istediğiniz YouTube videosunun bağlantı adresini kopyalamak ve sizler için derlediğimiz sitelere girerek bu videoları kolayca dönüştürmeniz.

Bir YouTube videosunu MP3 biçimine aktarmak istediğinizde, bir ses parçasını kaydetme olasılığınız yüksektir. Anlıyoruz; tonlarca YouTube videosunun harika müzikleri veya film müzikleri var, neden bunları kaydetmek istemeyesiniz?

YouTube’u MP3’e dönüştürmek için bazı yazılımlar, özellikle iyi bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücü uygulaması gerekir. Bu makalede, YouTube’u MP3’e nasıl dönüştüreceğinizi, YouTube sesini nasıl indireceğinizi göstereceğiz ve seveceğinizi düşündüğümüz ücretsiz bir YouTube’dan MP3’e dönüştürücüyü vurgulayacağız.

YTmp3

İçeriği yağmalama eylemi müzikten çok başka yaratıcı alanlara saptı ve içerik oluşturucuların YouTube’u MP3’e kopyalamak için kullandıkları araçlar hiç bu kadar alakalı olmamıştı.

Her ne sebeple olursa olsun YouTube’dan içerik “kopyalama” kavramı, dijital çağda yaygınlaştı. Ve bu nedenle, popüler medya dönüştürücülerinin ve kopyalama programlarının internette en çok ziyaret edilen web siteleri arasında yer alması şaşırtıcı değil.

Ytmp3 sitesiyle en kolay ve en hızlı youtube videolarını mp3′ formatına çevirmeniz mümkün.

Lazymp3

Websitemiz sayesinde artık masaüstünüzde yer alan YouTube dönüştürücü programlara veda edebilirsiniz. Çünkü bilgisayarınızdan çok daha hızlı bir şekilde YouTube video indirme işlemi çok hızlı. Lazymp3 ücretsiz bir hizmettir ve indirdiğiniz dosya sayısı ne olursa olsun ücretsiz kalacaktır.

Öncelikle Lazymp3 Youtube Dönüştürücü sitesini inceleyelim. Youtube videolarını indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı, her türlü videoyu en iyi ses kalitesiyle ücretsiz olarak MP3 formatına dönüştürün. Ücretsiz ve sınırsız, mp3 çeviricimiz bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve konsol ile uyumludur. Kullanıcı dostu ve abonelik olmadan beklemenize gerek yok. Müziği Youtube’dan indirmek için herhangi bir yazılım veya eklenti gerekmez. Yapmanız gereken tek şey Lazymp3 sitesini ziyaret etmek ve indirmek istediğiniz videonun linkini adres satırına yapıştırmak.

En hızlı mp3 YouTube çevirici olarak İtalyanca ‘Convertitore YouTube MP3‘ diyoruz ve kullanabileceğiniz bu sitedeki tüm işlemler ücretsizdir ve işin en güzelim karşınıza hiçbir reklam çıkmayacak.

Platformumuzda yaptığınız tüm indirmeler ve aramalar anonimdir. Tüm veriler şifrelenmiştir, hiçbir dosya stoklanmamıştır ve veri tabanımıza hiçbir geçmiş kaydedilmemiştir. Sınırsız ve ücretsiz olarak mp3 dönüştürebilirsiniz, reklamlar ve reklamlardan rahatsız olmayacaksınız. En hızlı hizmet biziz, ses dosyası indirme işlemi neredeyse tek bir tıklamayla yapılır.

Bu uygulamayı kullanmak son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken, desteklenen akış websitelerinin birinden bir link girmek ve ‘Dönüştür’ tuşuna basmaktır. Kullanıcılarımız, birçok video biçimi arasından seçim yapabilirler. Seçilmiş video dosyası alınarak, ihtiyacınız olan herhangi bir biçime ücretsiz online indirilebilecek hale dönüştürülecektir. YouTube’dan mp3 olarak indirme yaparak YouTube çeviricisi ile WMA lossy, Apple AAC, DivX ve MP3 gibi herhangi bir biçimi kullanabilirsiniz. YouTube MP3 çeviricisinin hızı seçilmiş olan dosyanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

mp3from

mp3from diğer web dönüştürücülerinin aksine, mp3 video dönüştürü eşzamansız olarak çalışıyor. İndirme çok daha hızlı. Kalite asla azalmaz, ihtiyacınız olan video dosyası ve internet bağlantı hızınız ne olursa olsun, başlangıçtaki ses kodlama oranını korur.

Tek yapmanız gereken, başlamak için yukarıdaki arama girişine bir URL bağlantısını kopyalayıp yapıştırmaktır. Sistemimiz, size MP3 veya M4A gibi yaygın bir ses formatında kayıpsız bir ses kalitesi dosyası sağlamak için bir dönüştürme gerekip gerekmediğini tespit edecektir.

mp3from sitesinden Windows, macOS, Linux, Android veya herhangi bir işletim sistemi kullanıyor olsanız da, Web tarayıcınız HTML5, CSS3 ve Javascript’i işleyecek kadar modern olduğu sürece mp3from sitesini kullanabilirsiniz. Duyarlı tema sayesinde mp3from sitesinin tasarımı herhangi bir monitör çözünürlüğüne uyarlanabilir. TV’nizden, masaüstü bilgisayarınızdan, dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden her türlü mp3 dosyasını kolayca indirebilirsiniz.

AnyTrans

Mac’inizde AnyTrans’ı açın ve medya indirici bölümüne gidin.
Dosya indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girin ve Mac’inizin klavyesinde “enter” tuşuna basın.

İstediğiniz medya indirme türünü seçin ve mavi renkli ‘indir’ simgesini seçin
AnyTrans, iPhone’unuz için harika bir indirme ve yedekleme yöneticisidir ve iTunes’un kaldığı yerden devam eder. Mac’ten Android cihazınıza aktarmak istiyorsanız AnyTrans’ın Android sürümü de var .

Tüm gereken bu! İndirme işleminin AnyTrans uygulamasının kendisine kaydedileceğini unutmayın. Dosya aktarımını kolaylaştırmak için bunu yapar; tüm medya uygulamada ise, onu aramaya gitmek gerekmez!

Folx

Yukarıda listelenen her yöntemle videoları tek tek indirmeniz gerekir. Birkaçını indiriyorsanız sorun yok, ancak belki de yeni bir favori sanatçının YouTube kanalında tökezlediniz ve hepsini indirmek istiyorsunuz.

Belki de dinlemek istediğiniz favori bir YouTube şovunuz var. Durum ne olursa olsun, her yeni indirme işlemini manuel olarak yapmak zorunda kalmadan YouTube videolarının toplu indirmelerini yönetmek için gerçekten akıllı bir yol bulduk. Folx kendisini “internetten Mac’inize bir şey indirmenin en kolay yolu” olarak faturalandırıyor ve bu yanlış değil! Folx, her türlü dosya için yıldırım hızında indirme özelliklerine sahiptir. İnternetten bireysel müzik parçalarını indirebilir, YouTube’dan indirebilir, ne istersen!

Hepsinden iyisi, Folx indirmeleri planlamanızı sağlar. Bu, YouTube’dan bir ton dosya indirmek istediğiniz zamanlar için kesinlikle mükemmeldir, çünkü Folx’i bir gecede veya başka nedenlerle bilgisayardan uzaktayken indirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Folx ile mp3 indirmeye programlanmış bir YouTube’u nasıl başlatacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Folx’i açın. Menü çubuğundan Folx > Tercihler’i seçin.

 • ‘Zamanlayıcı’yı seçin
  İndirmelerinizin gerçekleşmesini istediğiniz gündüz / gece saatini seçin. (Uygun renk döşemesini kullandığınızdan emin olun; dosyaların indirilmesini istediğiniz sürenin ‘indirme’ döşeme rengini kullanmasını istersiniz.)
 • Ana Folx penceresinde, ses kaynağınız olarak kullanmak istediğiniz videonun URL’sini girin ve Mac klavyenizdeki ‘enter’ düğmesini tıklayın.
 • Sonraki açılan pencerede, ‘başlat’ altında ‘zamanlanmış’ seçeneğini seçin
 • ‘Kalite’ açılır menüsünden ‘ses’i seçin
 • ‘Tamam’ı tıklayın

Şimdi indirmeleriniz Folx kuyruğunda ‘planlanmış’ olarak görünecek.

Folx’i en azından arka planda açık, aktif tutmanız gerektiğini unutmayın. Uygulama kapalıysa indirme işlemi başlamayabilir. Ayrıca indirmek istediğiniz her parçayı tek tek programlamanız gerekir.

Elmedia Player

Elmedia Player çok özel bir amaca adanmış bir uygulamadır: medya oynamak. Hemen hemen her dosya türünü açabilir ve YouTube’dan ses almanızı sağlayan gerçekten keskin bir indirme özelliğine sahiptir.

Ama çok daha fazlasını yapıyor. Elmedia Player, adını en iyi medya oynatıcılarından biri yaptı. Gecikme veya takılma olmadan HD videoları sorunsuz bir şekilde aktarır ve medya oynatıcı MP3, MP4, SWF, FLV, AVI, MOV, DAT ve MKV’yi destekler. Reklamsız video oynatmak için yerleşik tarayıcısına bir YouTube, Vimeo veya başka bir bağlantı da ekleyebilirsiniz.

Bugün, Elmedia Player için iki özel kullanım durumuna odaklanacağız: YouTube videolarını indirme ve ses dosyalarını çıkarma. Elmedia Player’dan tam video indirmeyecek olsak da, ses dosyalarını indirmek için YouTube bağlantılarını kullanacağız. Ve Elmedia Player, MP # dönüştürücü uygulamalarının en iyi YouTube’larından biridir!

Elmedia Player’ı bir YouTube MP3 indirici olarak nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Elmedia Player’ı açın. Sağ üstteki ‘indir’ simgesini seçin.
mp3 olarak indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girin. Klavyenizdeki ‘enter’a tıklayın.
Video oynatılırken, ekranın altında indirme seçeneklerini göreceksiniz. Kaynağı ‘ses’ olarak değiştirin ve MP3 indirme özelliğini seçin.
Evet, hepsi bu kadar! Dosyayı indirmek ve MP3’e dönüştürmek birkaç dakika sürecektir, ancak ses kalitenizin kayıpsız olduğundan emin olmak için zaman harcadığını bilin. Birkaç farklı YouTube videosu ile denedik ve ses kalitesinde hiçbir bozulma bulamadık.

Elmedia Player, birden fazla parçalı YouTube videolarından ses dosyaları da çıkarabilir. Yukarıdaki adımlar aynı, her parça için bir indirme seçeneği göreceksiniz. Her bir ‘indir’ düğmesine tıklamak her ses dosyası için benzersiz indirmeler yaratacaktır. Müthiş!

Artık youtube videolarını nasıl indireceğinizi bildiğinize göre, bunları nasıl çalabilirsiniz? Elmedia Player’ın kendi yerel oynatıcısı vardır, ancak müziğinizi yanınızda götürmek isterseniz ne olur?

Bu bir sorun değil. Artık MP3’e ‘sahip’ olduğunuz için, herhangi bir oynatıcı uygulamasında, hatta Apple’ın Müzik uygulamasında bile dinleyebilirsiniz. Müzik uygulamasında Dosya> İçe Aktar’a gidip MP3 dosyanızı açarak MP3 dosyasının Müzik uygulamanızın kütüphanesine indirildiğinden emin olmanız yeterlidir.

  İlk yorum yapan olun

  Yorumunuz