Kripto Para Dünyası İle Referans Kodu Alın

kripto para dunyasi
kripto para dunyasi

Kripto Para Dünyası, online bir platform olarak günümüz kripto paraları hakkında hemen hemen her bilgiye sahip olabileceğiniz ve çeşitli kripto paralar için referans kodu alabileceğiniz platformlardan biri olarak karşımıza çıkar. Özellikle de son birkaç yıldır kripto para mecrasındaki üst ve alt coin artışlarıyla birlikte çeşitli coinler ortaya çıkmaya başlamış ve kripto paralara olan ilgi de artış göstermiştir. Bu bakımdan coin alımı ve satımı gibi işlemler için ihtiyacınız olacak referans kodunu Kripto Para Dünyası sitesi üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Sitenin bünyesinde kripto paralar hakkında her türlü detaylı açıklama yer almaktadır. Üstelik son dönemlerde yoğun bir ilgi ve talep gören Binance için de referans kodu alabilmeniz mümkündür. Binance TR referans kodu için sitenin bu kategorisine tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz yurtdışı kayıtlı bir binance hesabı açarken global bir referans kodu da tercih edebilirsiniz. Tüm bunlar sitenin alt kategorilerinde yer almaktadır. Ayrıca ICX olarak da adlandırılan bir alt coin kategorisinde yer alan Kore Ethereumu da son zamanlarda fazlasıyla ilgi gören kripto para seçeneklerinden biri olmuştur.

ICX Kripto Para Nedir?

Kore Ethereumu olarak adlandırılan Icon Coin, kısaltılmış hali olarak karşımıza ICX Coin olarak çıkmaktadır. Kore merkezli bir kripto para birimi olarak yakın zamanda gündeme gelmeye başlayan ICX, farklı blok zincirlerini birbirine bağlama ve kendi sistemini hazırlama gibi özellikleri barındırdığı için yatırımcılar tarafından fazlasıyla talep görmeye başlamıştır. Özellikle de kendi blockchain sistemini hazırlıyor olması yatırımcıların ilgisini çekme nedenlerinin başında gelmektedir.

Merkeziyeti olmayan ağlar ve özgür topluluklardan oluşacağı düşüncesiyle geleceğin kripto parası olarak adlandırılan ICX Coin, birbirinden farklı blockchain protokollerini bağladığı için de resmi bir kripto varlığı olarak nitelendirilebilmektedir. Bu açıdan incelendiğinde ICX Coin, dünyadaki en büyük merkeziyeti olmayan platformu olarak belirtilir. Üstelik ICX Coin; Bitcoin, Qtum, Neo ve Ethereum gibi platformların birbirleriyle etkileşim halinde olmasını sağlayarak da yeni bir zincir projesi oluşturmaktadır. Bu bakımdan ICX Coin’in birbirinden ayrıcalıklı avantajları da bulunmaktadır.

ICX Avantajları Nelerdir?

ICX yeni bir protokol sahibi olan kripto para ağı olarak geleceğin en çok yükselen kripto para birimlerinden olacağı ön görülmektedir. ERC-20 alt yapısına sahip olmasıyla da kullanıcılarına pek çok farklı şekilde avantaj sağladığını belirtebiliriz. ICX avantajlarını aşağıda maddeler halinde sizlere açıkladık.

  • Kripto para dünyasını gerçek dünya ile birleştiren ICX, gelecekteki farklı teknolojilerin hepsini tek bir ağdan kontrol etmeye yarayan bir ortam oluşturmaktadır.
  • Merkeziyeti olmayan bir blockchain uygulama geliştiriciliğine açık olarak yapay zekayla uygunluğu ile de kullanıcılarına esneklik sağlamaktadır.
  • Chain ID ile kullanıcı kimliklerini başarılı bir şekilde korumaktadır.

Belirttiklerimiz ve çok daha fazlası ICX avantajları arasında yer almaktadır.

    İlk yorum yapan olun

    Yorumunuz