Ustaya Ozele Felisten Odul

Ustaya Ozele Felisten Odul

Ustaya Ozele Felisten Odul

TotalEnergies’in araç bakım ve onarım servislerine sunduğu platform ‘Ustaya Özel’, bir yılını doldurmadan başarısını tescilledi. ‘Ustaya Özel’ platformu, pazarlama iletişiminde yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendiren Felis Ödülleri’nde Marka Deneyimi ve Aktivasyonu kategorisinde en iyi seçildi.

Total Turkey Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Fırat Dokur, Türkiye’de madeni yağlar alanında ilk ve tek olan uygulamanın prestijli bir ödüle değer görülmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Dokur, “Ustaya Özel uygulamasını geçtiğimiz mart ayında ‘İyi yağ, en özel ustayla buluştu’ sloganıyla hayata geçirdik. Hedefimiz, TotalEnergies ve ELF markalarıyla madeni yağlar alanındaki global uzmanlığımıza, Türkiye’deki inovasyon ve teknolojiyi değerlendirme kabiliyetimizi de katarak değerli bir platform ortaya çıkarmaktı. Platform sayesinde portföyümüzün önemli bir bölümünü teşkil eden, özel servislerde çalışan değerli ustalarla doğrudan ilişki kurduk, markamıza bağlılıklarını artırdık. Bu ödül de hedefimizi gerçekleştirmemizin bir göstergesi oldu. Başta proje ekibi olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlar olarak böyle ayrıcalıklı bir platformun birinci yılını doldurmadan başarısını tescillemesinden dolayı mutlu ve gururluyuz” dedi.

10 ayda 6 binden fazla usta platforma üye oldu

Dokur, Ustaya Özel platformunun güncel verilerini de paylaştı. Ocak 2021’den bu yana Türkiye genelindeki yaklaşık 3.000 servis noktasında, 6.750 ustanın platforma üye olduğunu söyleyen Dokur, “Türkiye’nin her yerinden binlerce servis noktası, platform üyesi ustalara yardımcı olabilecek 30.000’den fazla teknik nitelikli fotoğraf ve video paylaştı. Eğitimler bölümünde 20 farklı teknik eğitim ve 9 adet teknik bülteni üyelerin hizmetine sunduk. 600’e yakın üyemiz, teknik sorunların tartışıldığı forum bölümünde yaklaşık 8 bin 200 soruya yanıt buldu. Düzenlenen 20 farklı yarışmaya katılan yüzlerce üye arasından kazananlara ödülleri gönderildi. Platformun aktif kullanımıyla belirlenen 44 haftalık ve 10 aylık sıralamada dereceye giren 300’den fazla üye sürpriz hediyeler kazandı” diye konuştu.

Mobil veya web sitesi üzerinden kullanılabilen ‘Ustaya Özel’ platformu, ustalara özel nitelikli hizmetler ve kampanyalar sağlıyor. Ustalar, kampanya dönemlerinde yaptıkları madeni yağ alımlarından yağ puanı kazanıyor, puanlarını uygulamada takip edebiliyor ve kazanılan bu puanlarla bir sonraki siparişlerini ücretsiz alabiliyorlar. Galeri ve forum alanında yaptıkları profesyonel içerik paylaşımları ve katıldıkları yarışmalardan ise aktivite puanı kazanıyor, aktivite puanlarını hepsiburada.com hediye çeklerine dönüştürerek diledikleri ürünü ücretsiz alabiliyor.

Dahası platformu takip eden, nitelikli içerikler paylaşan ve uygulamanın farklı özelliklerini aktif olarak kullanan ustalar, haftalık ve aylık usta sıralamasında zirveye yerleşip sürpriz hediyeler de kazanabiliyor.

Ayrıca bu platform sayesinde ustalar, Türkiye’nin dört bir yanındaki diğer “Ustaya Özel” program üyesi ustalarla iletişim kurup bilgi alışverişinde bulunabiliyor veya zorlu teknik konularda danışmanlardan destek alabiliyorlar. Total Turkey Pazarlama Teknik Servisler ekibi ve Türkiye’nin önde gelen uzman eğitmenleri tarafından özenle hazırlanan eğitim videoları ve sürekli güncellenen teknik içeriklere de her an saniyeler içinde mobil telefonlarıyla ulaşabiliyorlar.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz