Mercedes-Benz Türk, Euro 6 Motorları 5 Günde Yeniliyor

Mercedes Benz Türk Euro Motorları Günde Yeniliyor
Mercedes Benz Türk Euro Motorları Günde Yeniliyor

Mercedes-Benz Türk’ün Satış Sonrası Hizmetler programı ‘Sıfır Gibi Motor’ ile bir motor 5 iş günü içerisinde tamamen yenileniyor. Yenilenen motorlara kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl süreyle orijinal yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor.

Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında başlattığı Satış Sonrası Hizmetler programlarından biri olan ‘Sıfır Gibi Motor’ ile yurt içi pazardaki Euro 6 motora sahip otobüs ve kamyonlar için kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk güvencesiyle yapılan işlemde bir motor, 5 iş günü içerisinde tamamen yenileniyor. Yenilenen motorlara Mercedes-Benz Türk tarafından kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl süreyle orijinal yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak verdikleri hizmet ve tesisleri sürekli olarak güncellediklerini ifade etti. Toplumsal faydanın sürekliliği için önemli bir rol üstlendiklerini belirten Bilgisu, özellikle motor yenileme işlemlerinin uzman kadrolar tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaptı.

Ürünlerinin ve servis hizmetlerinin her alanda üstün performans ve kalite sağladığını belirten Bilgisu, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmanın öncelikleri arasında olduğunu söyledi. Müşterilerden gelen olumlu geri bildirimler sayesinde, cazip koşullarla sunulan bu hizmeti genişletmeyi ve gelecek yıllar için kapasitelerini artırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Mercedes-Benz Türk olarak, müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve onlara en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak çalıştıklarına değinen Tolga Bilgisu, müşteri memnuniyetini artırmak adına yapacakları yatırımlarla sektörde öncü olmayı sürdüreceklerini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs, Satış Sonrası Teknik Operasyonlar Grup Müdürü Selim Eyüboğlu tarafından yapılan açıklamada, müşteri beklentilerine yönelik doğru hizmetler sunmayı ve hizmet çeşitliliğini artırmayı sürdürdüklerini ifade etti. Geçmişte başarıyla yürütülen “Sıfır Gibi Hizmet” programının, pazar taleplerini karşılayacak şekilde genişlemeye devam edeceğini duyurdu. Selim Eyüboğlu bugüne kadar başarıyla uyguladıkları “Sıfır Gibi Hizmet” programını müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde büyüterek ve geliştirerek devam ettireceğini vurguladı.