Dacia Sandero 2020 Tanıtıldı

Dacia Sandero 2020
Dacia Sandero 2020

Dacia Sandero 2020 Tanıtıldı; Renault Brezilya tarafından yayınlanan ülkemize Dacia markası altında gelen 2020 Sandero’nun ilk fotoğraflarında Sandero’nun makyajlı halini sadece önden ve arkadan görmek mümkün.


Renault Grubu bazı modellerini ülkelere göre farklı logolar altında satılabiliyor. Sandero ve Logan modelleri ile Türkiye’de Dacia logosu altında satılırken, önemli satış adetleri yakaladığı Latin Amerika’da Renault logosu ile satılıyor.

Sandero 2020’nin makyajlı halini biraz inceleyelim Ön bölümde farlar, artık C formlu ve LED. Ön panjur ise farklı, yalın ve sportif ise araca farklı bir tat katmış. Kaput ise biraz daha uzatılarak ön ızgaraya yakınlaşmış ve bu değişim ise Sandero 2020’ye yeni bir kozmetik görünüm kazandırmış. Yeni Sandero’nun arkadan görünüşüne bakacak olursak Arka farlara eklenen LED aydınlatmalar Dacia ve Renault modellerindeki bıyığı andıran forma yaklaştırılmış.

Dacia Sandero 2020 Neler Yeni?

CVT şanzıman ve yeni nesil 1.0 TCe motorla satışa sunulacağı ön görülsede Sandero 2020 için henüz kesin bir şanzıman ve motor kombinasyonu bilgisi bulunmamakta.

Otomobilin içi kısmı ile ilgili herhangi bir bilgi veya fotoğraf yayınlamayan Renault Grubu aracın iç kısmı hakkında bazı iyileştirmelerin yapılması gerektiğinin farkında.

2020 Renault Sandero, Brezilya pazarı ve diğer Latin Amerika ülkeleri için Curitiba’daki fabrikada üretilmeye devam edicek ve Şimdilik, Dacia Sandero’nun Renault Sandero ile aynı güncellemeleri alıp almayacağı net değil.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın