İmtiyaz Sahibi / Grantee
Emin can ÖZEN / Otonom Medya
emcanozen@gmail.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Emin can ÖZEN
emcanozen@gmail.com

Editörler / Editors

Emin can ÖZEN
emcanozen@gmail.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Alper Fırat Depmeci
+905053144310
alperdepmeci@hotmail.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Necdet Özen
+905435806338
ozennecdet@hotmail.com

Reklam / Advertisement
Emin can ÖZEN
emcanozen@gmail.com

İletişim ve Adres Bilgileri / Contact and Address Information
Adalet mah. Anadolu cad. Megapol Tower 41/81
35530 Bayraklı İzmir
Turkey

Tel: +90 232 700 0 729
otonomhaber@gmail.com

Barındırma ve Koruma 
Wordpress.com

Tasarım
Emin can ÖZEN

OtonomHaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. OtonomHaber.com’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve OtonomHaber.com’ın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. OtonomHaber.com’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz OtonomHaber.com’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

OtonomHaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, otonomhaber@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2018 OtonomHaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları OtonomHaber.com’a aittir. OtonomHaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar OtonomHaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

OtonomHaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. OtonomHaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. OtonomHaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Sözleşmesi

Kurumsal İletişim
otonomhaber@gmail.com

 

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz