Volvo FH460 Çekiciler İçin Kaçırılmayacak Satış Kampanyası

volvo fh460 cekiciler icin kacirilmayacak satis kampanyasi
volvo fh460 cekiciler icin kacirilmayacak satis kampanyasi

Volvo Trucks, Volvo FH460 çekiciler için 30 Eylül’e kadar geçerli olacak;%0 faizli kredi fırsatı ve2 yıllık garanti süresi boyunca bakım masrafı ödemeyecekleri avantajlı bir kampanya başlattı.


Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Volvo Trucks, 30 Eylül 2019’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında müşterilerine; VolvoFH460 çekiciler için, VFS Finansman A.Ş’nin sunduğu 24 ay vadeli 80.000 Euro’luk kredilerde %0 faizden yararlanabilecekleri ve 2 yıllık garanti süresi boyunca bakım masrafı da ödemeyecekleri fırsatlar sunuyor.

Her yönüyle titizlikle tasarlanmış olan Volvo FH460 çekiciler, ileri derece sürüş ve kabin güvenliği ile kullanıcılarına üst düzey sürüş konforu sunuyor. Motor ve şanzıman özellikleri ile performans, sürüş kolaylığı ve yakıt tasarrufu arasında mükemmel bir denge sunan Volvo FH460 çekiciler,ağır ticari araç sektöründe uzun yol taşımacılığında tercih ediliyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi; Volvo Trucks web sitesinden volvotrucks internet sitesinden ve 444 85 86 numaralı Müşteri Destek Hattı’ndan alınabilir.


İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın