Fiat Doblo 20. Yıl Özel Serisi Satışa Sunuluyor

Fiat Doblo Yıl Özel Serisi Satışa Sunuluyor

Fiat Doblo 20. Yıl özel Serisi sadece 2020 adetle sınırlı olacak şekilde satışa sunulacak. Şubatın son haftası itibarı ile internet üzerinden başvuran ilk 20 kişiye ön satışı yapılacak olan 20. Yıla Özel Doblo daha sonra da 128 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla Fiat yetkili bayilerinde satışa sunulacak.


2000 yılında Tofaş Bursa fabrikasında üretilmeye başlanan Fiat Doblo, 20. Yaşını özel bir seri çıkararak kutluyor. 20.Yıla Özel Doblo şubat ayının son haftası itibarıyla Fiat’ın internet sitesi üzerinden 2 bin TL’lik ön provizyon ücreti ödenerek ön satışa sunulacak.

Fiat’ın internet sitesi üzerinden aracın renk ve motor seçeneklerini seçebilirsiniz ayrıca sadece 2020 adet üretilecek 20. Yıla özel Doblolar arasında istediğiniz seri numarasını da seçebiliyorsunuz.

Doblo 20. Yıla Özel Seride, üzerinde Doblo siluetinin bulunduğu 20’nci yıl logosu aracın sağ ve sol ön kapılarında konumlandırılıyor. Aracın diğer dikkat çeken dış tarım özellikleri ise bronz ön arka tampon altlıkları, tavan rayları ve alaşım jantlar olarak göze çarpıyor. İç tasarım ise deri detaylı, ısıtmalı ve başlıklardaki ‘’20th Year’’ yazılı koltuklar ön koltuklar dikkat çekiyor. Ayrıca özel 20. Yıl özel seri Doblolar siyah deri kapı içi döşemeleri, açık bronz kapı açma kolları ve açık bronz torpidosu ile satışa sunuluyor. Sadece 2020 adet üretilecek aracın seri numarasını belirten ‘’Özel Seri Sıra No’’ etiketi ile sürücüsüne kendini özel hissettirecek. Fiat Yol Arkadaşım Connect ise 2020 adetle sınırlı 20’nci yıla özel Seri Doblo alıcılarına hediye ediliyor.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın