BMW Hibrit Modelleri Yüksek Menzil İle Karşımıza Çıkacak

BMW Hibrit Modelleri Yüksek Menzil İle Karşımıza Çıkacak
BMW Hibrit Modelleri Yüksek Menzil İle Karşımıza Çıkacak

Tesla’ otomobil devleri rekabette geri kalmamak için çalışmalarını genişletiyor. BMW Hibrit modelleri, menzil artırımı ile kullanıcıların beğenisine sunacak.

Hibrit motor seçeneğiyle otomobil tutkunların beğenisini kazanan şirket, gelecekte elektrikli araçlara daha çok yatırım yapacağını açıkladı.

BMW Hibrit modelleri yüksek menzil ile karşımıza gelecek

Elektrikli araç teknolojisinin gelişmesiyle birlikte birçok otomobil üreticisi Hibrit teknolojisine geçti. Bazı markalar kendilerine hedef koyup bütün araçlarını yüzde 100 elektrikli hale geleceğini açıkladı.

BMW, birçok kişi tarafından beğenilen 2020 Hibrit araç modellerini tanıtmıştı. Tanıtılan modeller elektrikli motor ile 50 km gidebiliyor. Şirket menzili yeni modellerinde 100 km‘ye çıkaracağını duyurdu.

BMW yönetim kurulu üyesi Pieter Nota, ” Sene sonunda MINI Countryman ve BMW X2 de dahil olmak üzere 12 adet Plug-in Hibrit modeline sahip olacak.

Hibrit modellerimizin artmasıyla birlikte araçlarımızdaki tahrik sistemlerini geliştirmeye devam ediyor. Yaptığımız pazar araştırması neticesinde müşterilerimizin Hibrit araçlara olan ilgisi daha çok arttı.

Bu sebepten dolayı müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için daha çok çalışacağız.

Yapılan araştırmalar neticesinde elektrikli araçlar, 2025‘yılından önce BMW’nin küresel satışların yüzde 15-25‘ini oluşturacak. Bu oran 2030 yılına kadar yüzde 50 olması bekleniyor.

Yüksek menzilli Plug-in Hibrit modelleri ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

    İlk yorum yapan olun

    Yorumunuz