Saç Ekimi ile Aynalarla Barışacaksınız

Abone Ol  


Güzel saçlara sahip olmak her insanın, bir erkeğin veya bir kadının güzelliğini, kendine güvenini ve çekiciliğini etkileyen önemli bir faktördür. Bu nedenle saç dökülmesi, herkesin başına gelebilecek en tatsız şeylerden biridir. Günümüzde doktorlar, gelişmiş saç ekimi yöntemlerini kullanarak kellik ve saç eksikliğini tedavi etmektedir. Favori görünümünüzü ve güveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Misyonumuz, istenmeyen saç dökülmesi yaşayan hastalara Türkiye’deki en uygun fiyatlı saç ekimi prosedürünü sunmaktır.

Genel Olarak Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, kafanızda daha fazla saç almanıza yardımcı olan ve saç dökülmesinden dolayı kaybettiğiniz güveni size veren kellik tedavilerinden biridir. Saç ekimi işleminde, tıbbi teknikler kullanılarak kişinin saçından bir greft çıkarılır ve saçı az olan veya hiç olmayan bölgelere yerleştirilir. Saç ekimini sadece başınıza değil sakalınıza, bıyığınıza ve kaşınıza da yapabilirsiniz.

Saçınızı Yapmak İçin Neden Türkiye’yi Seçmelisiniz?

Yabancı hastaların ekimi çeşitli nedenlerle Türkiye’yi tercih ediyor, ancak bunun iki ana nedeni var. Birincisi, Türkiye’de saç ekiminin maliyeti diğer ülkelere göre çok daha düşük. Fiyatları kontrol ederek, bunun istanbul’da saç ekimi yapmanın maliyetinden% 80’e varan bir tasarruf olduğunu göreceksiniz. İstanbul saç ekimi konusunda en iyi klinik ve doktorların bulunduğu üçüncü şehirdir. Türkiye’de saç ekimi denilince akla ilk gelen isimlerden biri haircenterofturkey.com

Haircenterofturkey, size en uygun tedaviyi en uygun ödeme koşulları ile gerçekleştirir.
İkinci en önemli neden ise son derece deneyimli ve başarılı doktorlarımızdır. Türkiye Dermatoloji Derneği istatistiklerine göre, herkes tam anlamıyla Türkiye’de, doğal görünümlü saçları en gelişmiş saç restorasyon tedavilerinden yüksek başarı oranları ile en düşük ücretlerle sunan birçok uzman doktor ve klinik faydalarını karşılayacak donanıma sahiptir.

Saç Ekimi Yöntemleri

Genel olarak saç ekimi işlemi iki bölümden oluşur. Birincisi saç derisinin donör bölge denilen bir kısmından alınır, ikincisi ise alıcı bölge denilen saçsız kısma ekilmesidir. Haircentreofturkey olarak, dünyadaki tüm saç dökülmesi tedavi tekniklerini sunuyoruz. 3 farklı şekilde gerçekleştirilir: FUSS olarak da bilinen Foliküler Ünite Transplantasyonu (FUT), Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) ve Foliküler İzolasyon Tekniği (FIT).

Sizin için hangi yöntemin uygun olduğunu ve ne kadara mal olduğunu öğrenmek istiyorsanız haircenterofturkey.com adresinden profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Doktorlarımız tüm bilgilerinizi gözden geçirecek ve sizin için en iyi yöntemi önerecektir.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz