Telefon Takibi için En İyi Uygulama

mspy
mspy

Gelişen aplikasyon ve telefon uygulamaları ile birlikte, gerek güvenlik gerekse de diğer gereksinimler doğrultusunda telefon izleme uygulamaları da yaygınlaştı. Çeşitli geliştiriciler tarafından sunulan bu telefon izleme uygulamaları sayesinde, hedefinizdeki kişinin telefonundaki tüm adımları ve işlemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bu yazımda, sizlere piyasada bulunan ve en güvenilir ve en çok kullanılan telefon takip ve telefon izleme uygulamalarından sizlere bahsedeceğiz. Fakat bu konuya girmeden önce, bu telefon izleme aplikasyonları hakkında size bir kaç bilgi verelim.

Neden Telefon Takibiyle İlgilenmelisiniz?

Telefon takip uygulamaları günümüzde özellikle ebeveynlerin çok ilgisini çekmektedirler. Her ne kadar kulağa şeytani de gelseler bu telefon izleme uygulamaları gerçekten bazı durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor.

Örneğin çocuğunuzun sosyal medya aktivitelerinden ve bunlara bağlı davranışlarından şüphe ediyorsanız, çocuğunuzun telefonuna indireceğiniz ve kuracağınız telefon takip programlarıyla, çocuğunuzun kişisel telefonunda yaptığı tüm etkinlikleri ve aktiviteleri gözetim altında tutabilirsiniz.

Evliliğiniz hakkında da şüpheleriniz olabilir. Eğer kafanızdaki şüpheler içinizi yiyorsa, telefon izleme ve takip programları tam da aradığınız şey. Eşinizin ya da sevgilinizin telefonuna kuracağınız bir telefon casus programı sayesinde, eşinizin ya da sevgilinizin telefonundaki tüm adımları takip edebilirsiniz.

Telefon maç izleme programları da, sizlere telefonlarınızda, tabletlerinizde veya diğer Android veya iOS cihazlarınızda, kaliteli bir şekilde takip ettiğiniz takımınızın tüm maçlarını izleme garantisi verir. Hemen bir telefon maç izleme programı edinerek, takımınızın tüm maçlarını kesilmeden, HD bir şekilde izleyin.

Telefon Casus Ve Takip Programlarıyla Neler Yapabilirsiniz?

Piyasada telefon izleme programları çok çeşitlidir. Fakat ciddi bir teknoloji destek ve altyapı sunanlar gerçekten çok azdır. Bu telefon izleme ve casusluk programlarıyla yapabileceğiniz şeyler şunlardır;

Hedef telefonun konumunu GPS sayesinde an ve an takip edebilirsiniz.
Hedefteki telefon sahibinin Instagram, Facebook gibi sosyal medyalarda, insanlarla olan DM’leşmelerini ve bağlantılarını takip edebilirsiniz.

Telefon izleme programı sayesinde hedefteki telefon sahibinin WhatsApp ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamalarındaki mesajlaşmalarını kayıt altına alabilir ve izleyebilirsiniz. Telefon sahibinin bulunduğu ortamı, telefon izleme programı ve casusluk programı sayesinde dinleyebilirsiniz.

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi, telefon izleme programları sayesinde şüphe duyduğunuz tüm insanların anlık takiplerini telefonları üzerinden yapabilirsiniz.

Telefon İzleme Programları Nasıl Çalışırlar?

Genelde telefon izleme programları, izlemek istediğiniz sevgiliniz, çocuğunuz vs. onların iOS ya da Android tabanlı cihazlarına kurulurlar. Telefon izleme programı karşı telefona kurulduktan sonra, artık karşıdaki telefon, telefon casus programı sayesinde izlenmeye ve görüntülenmeye hazır durumdadır.

Tek yapmanız gereken, karşıdaki hedef telefonu 5 dakikalığına ele geçirip gizlice bu telefon izleme programını kurmalısınız.

En İyi İzleme Programları

Yazının bu kısmında sizlere, hedef telefonu ve cihazları izleyebilmeniz için kullanılan en uygun telefon izleme programlarını sunacağız.

mSpy

mSpy aslında Türkiye pazarında lider konumdaki bir telefon izleme programıdır. mSpy’ın tasarlanmasındaki temel amaç, ebeveynlerin, çocuklarının telefonlarında yaptıkları etkinlikleri ve aktiviteleri canlı olarak takip etmelerini sağlamaktır.

mSpy’ı kullanmak için yapmanız gereken şey, çocuğunuzun telefonuna mSpy uygulamasını indirip kurmak. Tğm olay bundan ibarettir. Artık arkaplanda gizlice çalışan telefon izleme programı sayesinde çocuğunuzun sosyal medya uygulamalarında, cihazın içerisinde neler yaptığını takip edebilirsiniz.

mSpy telefon izleme uygulaması sayesinde ayrıca çocuklarınızın anlık konumlarını da elde edebilirsiniz. Fakat şunu bilmenizde fayda var ki, eğer hedef telefonun sahibi Android tabanlı bir cihaz kullanıyorsa, mSpy telefon izleme programının çalışabilmesi için Android telefonun rootlanmış olması gerekmektedir.

Fakat mSpy telefon casus programının en tercih edilebilir tarafı, jailbreak yapılmamış olan iPhone telefonlarda da çalışabiliyor olması.

FlexiSPY

FlexiSPY telefon izleme programı, belki de Dünya’daki en gelişmiş telefon izleme programlarından bir tanesidir. FlexiSPY telefon izleme programı ile hedef telefonlardaki tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

FlexiSPY telefon casus programı, kullanıcılarına iki seçenek sunmaktadır. Birinci seçenek ‘Premium’ seçeneğidir. İkincisi ise ‘Extreme’dir.

FlexiSPY telefon izleme programının premium seçeneğinde, şu tür telefon casusluk işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz;

FlexiSPY telefon izleme programının kurulu olduğu telefonun her tuş hareketinin izlenmesi, FlexiSPY telefon casus programının kurulu olduğu telefonda eğer belirlenmiş olan kelimeler kullanılırsa, e-mail veya bildirim ile bilgilendirilme.
Telefon izleme programının kurulu olduğu cihazdan anlık olarak ekran görüntüleri alma. Hedefteki cihazın anlık GPS ile konum takibinin yapılması.

FlexiSPY telefon izleme programının extreme seçeneğinde ise;

FlexiSPY telefon casus programının hedefindeki cihazın bulunduğu ortamın dinlenmesi, FlexiSPY telefon izleme programının kurulu olduğu cihaz ile uzaktan fotoğraflar çekme,
Hedef telefon kullanılarak yapılan aramalarda araya girme.

gibi çok üst düzey özellikler sunmaktadır.

Hoverwatch

Hoverwatch ise diğer gelişmiş telefon takip ve telefon izleme programlarının yanında yine aynı zamanda çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulamadır.

Hoverwatch’un çalışma prensibi, yine yukarıda bahsedilen telefon dinleme ve takip programları ile benzerdir. Yine yapmanız gerek şey, Hoverwatch’u hedefinizdeki kişinin Android veya iOS cihazına kurulumunu tamamlamak ve karşıdaki cihazı izlemeye başlamak.

Hoverwatch telefon izleme programının sunduğu hizmetler arasında, izlenilen telefonun sosyal medya ağlarındaki aktivitelerini izlemek, tüm mesajlaşmaları ve konuşmaları takip etmek, çekilen fotoğrafların ve selfielerin anında kaydı, GPS konum takip sistemi sayesinde hedefin anlık olarak izlenmesi…

Sonuç olarak, telefon takip ve telefon izleme programları sayesinde, endişe duyduğunuz veya izlemek istediğiniz kişinin cihazından onun tüm aktivitelerini ve sırlarını öğrenebilirsiniz.

Android ve iOS gibi akıllı telefon sistemlerinin yaygınlaştığı şu dönemde, insanlar bu sistemlere adeta bağlı hale geldiler. Bir insanın telefonunu takip etmeniz demek, artık onu komple biliyor olmanız demek anlamına gelebilir. Yukarıda bahsettiğimiz telefon izleme programları sayesinde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*