Araba Almaya Giderken

ucuz ucmak
ucuz ucmak
Abone Ol  


İnternette bulduğunuz arabayı satın almak için araç sahibi ya da oto galerisi ile anlaştınız ve görmek istiyorsunuz.  .

Ancak satın alacağınız araç başka bir şehirde ve üstelik uzak bir şehir. Her araç almak isteyenin karşılaşabileceği çok normal bir durum olan bu konuyla ilgili uçak bileti satış uygulaması https://ucuzucuyorum.com yararlı bir yazı yayınlayarak araç sahibi olmak isteyenlerin uçak biletlerini satın alırken dikkat etmeleri gereken noktalara dikkat çekti ve araç satın almayı düşünenleri bilgilendirdi.

Elde edilecek en küçük tasarrufun bile yeni aracınızın satış işlemi, trafik sigortasının bir kısmı ya da yakıt gideri olarak kullanılabileceğinden bahsedilen yazıdaki önemli noktaların bazılarını araç satın  alırken yaptığınız pazarlığın sonucu, fiyatta yaptırdığınız indirimin uçak bileti satın alırken yok olup gitmemesi için yazının bazı kısımlarını burada yayınlıyoruz:

1-Yeni arabanızı satın almaya Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri gidin

Uçak bileti satış sitesinin yazısında uçak biletlerinin genel olarak pazartesi ve cuma günleri daha pahalı, yukarıdaki günlerde ise daha ucuz olduğu belirtilerek uçak biletlerinin pazartesi ve cuma günleri yerine mümkünse diğer günlere alınması tavsiye edildi.

2- Saat 09.00-17.00 arası uçun

Aynı yazıda araba almaya giderken hem ucuz fiyat bulmak hem de işlerinizi yetiştirmek için sabah 09:00-12:00 saatleri arası için uçak bileti alınması tavsiye edildi.  Sebep olarak sabah uçuşlarının daha pahalı olması gösterildi. Özellikle araç almaya gidenlerin hem ucuz uçak bileti alabilmesi hem de resmi satış işlemlerini bitirebilmesi için 09:00-12:00 saatleri arasında bir saate uçuş rezervasyonu yapmaları halinde tasarruf edecekleri vurgulandı.

3-Satın Almama İhtimali

Beğendiğiniz aracı herhangi bir nedenle satın almayacağınız bir durum oluşması ihtimaline karşın gitmeden önce seyahat tarihinizdeki dönüş uçuşlarının da saat ve müsaitlik kontrolünün yapılması önerilen yazıda, bazı şehirlere günde sadece tek uçuş olduğu belirtilerek bu konuda dikkatli olunmasının önemine değinildi .

4-Alternatif Alanları Öğrenmek

Yazının devamında gideceğiniz şehire uçuşların pahalı olması ya da uçakların dolu olması durumuna karşı yakın civardaki illeri ve bunların havalimanlarını bilmenin faydalı olacağı belirtildi. ayrıca bu illerin kısa bir listesinin de verildiği yazının tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://ucuzucuyorum.com/yeni-arabanizi-alirken-ucak-biletinize-dikkat

Araba almak isteyen okurlarımıza bu faydalı bilgileri verdiklerinden dolayı ucuzucuyorum bilet uygulamasına teşekkür ediyoruz ve uçak bileti ihtiyacı olan okurlarımıza biletlerini ekonomik fiyatlarla bulabilecekleri https://ucuzucuyorum.com/ucak-bileti adresine bakmadan almamalarını tavsiye ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz