MG, Eylül Ayında 25 Bin TL Takas Desteği Sunuyor

MG Eylul Ayinda Bin TL Takas Destegi Sunuyor
MG, Eylül Ayında 25 Bin TL Takas Desteği Sunuyor

MG; E-HS PHEV, ZS, E-HS PHEV, ZS 1.0T Luxury modellerinde eylül ayına özel düşük faizli kredi veya takas desteği ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

MG’nin, benzinli ve elektrikli çift motoru bulunan hem şebeke elektriğinden hem de sürüş esnasında şarj edilebilen bataryası ile benzin harcamadan günlük şehir içi kullanım imkanı sunan E-HS PHEV modelinde 400 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı ile alıcılarını bekliyor.

Bagajında katlanabilir e-bisiklet bulunan benzinli ZS modeli için ise 200 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi veya 25 bin TL takas desteği fırsatı sunuluyor.

MG, diğer hibrit türlerinden farklı olarak benzinli ve elektrikli çift motoru bulunan, istenirse şebeke elektriğinden istenirse de sürüş esnasında şarj edilebilen bataryası ile yakıt harcamadan 52 km’lik sürüş menzili sunan ve C SUV segmentindeki rakiplerine kıyasla avantajlı boyutları ve yüksek donanımıyla ön plana çıkan E-HS PHEV modelinde 400 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranına sahip kredi fırsatı sağlıyor.

Bagajında katlanabilir e-bisiklet bulunan, ZS 1.0T Luxury modeli için ise 200 bin TL için 12 ay sıfır faizli kredi veya 25 bin TL takas desteği fırsatı eylül ayı boyunca devam ediyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz