Ekspertiz Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

Ekspertiz Sektoru Buyumeye Devam Ediyor
Ekspertiz Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye’de 19 ilde, 24 lokasyonda, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesiyle hizmet veren TÜV SÜD D-Expert, Tekirdağ Çorlu’daki yeni şubesini ikinci el araç alıcı ve satıcılarıyla buluşturdu.

Gözettiği tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesi ile ikinci el araç ticaretinde alım satım yapan taraflar nezdinde bir güven sembolü haline gelen TÜV SÜD D-Expert, Tekirdağ Çorlu’daki ilk şubesinde misafirlerini ağırlıyor.

Son teknoloji ürünü ekipmanları sayesinde profesyonel ekspertiz hizmetini Çorlu, Tekirdağ’da da sunmaya başlayan TÜV SÜD D-Expert, müşteri ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu farklı içerikteki ekspertiz paketleri ile ikinci el araç alım satım yapmak isteyen tüm tarafların taleplerine geniş bir yelpazede yanıt vermeye devam ediyor. Ekspertiz hizmetinin yanı sıra TÜV SÜD D-Expert Garanti Programı kapsamında, diğer şubelerinde olduğu gibi Tekirdağ Çorlu şubesinde de müşterilerine sunacağı 3 ay, 6 ay ve 12 aylık garanti uzatım paketleri ile ekspertiz hizmeti sonrasında araçlarda oluşabilecek arızaları, aracın kasko bedeli kadar güvence altına da alıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “TÜV SÜD D-Expert, her geçen gün büyüyen ikinci el araç pazarının ihtiyaç duyduğu güven ortamını farklı şehirlerde yaptığı yeni yatırımlarla temin etmeye devam edecek.” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz