Otomobil Nisan Kampanyaları Başladı

Otomobil Nisan Kampanyaları Başladı

Otomobil Nisan Kampanyaları Başladı. Salgın nedeniyle otomotiv sektöründeki durgunluk devam ediyor. Fakat otomotiv markaları durgunluğa rağmen yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Sıfır otomobil satıcıları yanında araç kiralama ve lastik markları da bu süreçte müşterilerine kampanyalar sunuyor. Otomobil Nisan Kampanyaları dahilinde bir çok marka var. Bunların içinde Kia, Citroen ve Peugeot gibi otomobil markları bulunmakta.

KIA Nisan Kampanyası


Kia, Sportage’da 70 bin TL’ye 18 ay taksit ve yüzde 0,69 faiz avantajı sunuyor. Ayrıca Picanto, Stonic, Ceed ve Rio modellerini 40 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,69 faiz fırsatıyla satışa sunuyor. Ceed ailesinin en yeni üyesi XCeed ise 70 bin TL kredi ile 18 ay yüzde 0,69 faiz seçeneğine sahip. Hafif ticari Bongo modelinde ise yüzde 0 faiz fırsatı ile satışa sunuyor.

Citroen Nisan Kampanyası

Nisan kampanyası dahilinde Citroen modellerine, ödemelere Eylül ayında başlayarak, ayda 1.600 TL’ye sahip olmak mümkün. Ayrıca Citroen, müşterilerinin satın aldığı otomobili talep edildiği takdirde evlerine kadar teslim ediyor. Bu sayede tüm satın alma süreci, müşterinin evinden çıkmasını gerektirmeden, sosyal izolasyon kurallarına uygun bir şekilde yapılabiliyor.  Yeni Citroen C5 Aircross SUV, dört ay ertelemeli 50.000TL’ye özel 40 ay %0,79 faiz seçeneği ve ayda 1.600 TL taksit imkanı ile satışa sunuluyor. C3, dört ay ötelemeli 50.000 TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600 TL taksit imkânı ve 119.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Peugeot Nisan Kampanyası

Peugeot’nun yeni dijital satış sistemi ile müşteriler tüm modellerde Nisan ayına özel fırsatlarla evlerinden çıkmadan yeni otomobillerine sahip olabiliyor. Sınırlı sayıda 1,5 BlueHDi Dizel motor, cam tavan ve Mirror Screen özellikleri ile Peugeot 208 Signature versiyonu Nisan ayına özel 121.200 TL fiyatı ile sunulurken, sınırlı sayıdaki diğer tüm Peugeot fırsat araçlarında Nisan ayına özel “Şimdi al, Temmuz’da ödemeye başla” fırsatı sunuluyor.

Opel Nisan Kampanyası

Opel, Nisan ayında sıfır kilometre bir Opel’e sahip olmak isteyenlere aracın taksit ödemelerine Eylül ayında başlama ayrıcalığı sunuyor. Opel modellerinde geçerli olan kampanya sayesinde ilk taksit ödemelerini 4 ay erteliyor ya da Opel’in seçili modellerinde nakit indirim opsiyonundan faydalanıyorlar.

Mart ayı itibarı ile Opel Yetkili Satıcılarında yerini alan dinamik, sportif ve teknolojik yeni nesil Opel Corsa Nisan ayına özel 116.900TL başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. Opel’in efsane modeli altıncı nesil Corsa için 60.000 TL’ye, 20 ay boyunca, %0,99’luk kredi seçenekleri ile satılıyor.

Garenta’dan Sağlık Çalışanlarına %60 İndirim

Garenta, günlük araç kiralama operasyonunu gerçekleştirdiği Garenta DAY markası altında faaliyet gösteren tüm şubelerinin katılımıyla sağlık çalışanlarına özel olarak yüzde 60 indirim uygulayacağını açıkladı.30 Nisan tarihine kadar geçerli olan indirimden yararlanmak isteyenlerin, sağlık çalışanı olduklarına dair belgelerini araç kiralamak istedikleri Garenta DAY şubelerine ibraz etmeleri yeterli oluyor.

Goodyear Bahar Kampanyası

Goodyear kampanya kapsamında, 30 Haziran 2020 tarihine kadar aynı anda 4 adet Goodyear marka 16 inç  binek yaz veya dört mevsim lastiği alanlar, 3 ay boyunca 150 TL’ye varan indirim alıyor.  17 inç’ binek yaz veya dört mevsim lastiği alanlar ise 3 ay boyunca 300 TL’ye varan tutarda diledikleri akaryakıt istasyonunda akaryakıt veya LPG alımında kullanabilecekleri promosyondan faydalanma hakkı kazanıyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz