YouTube mp4 Dönüştürücü

YouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp4″ formatına dönüştürmeniz mümkün. mp3 bul ya da mp3 ara diye arattığınızda, sonuçlarda FLVTO’yu mutkala göreceksiniz. mp3 bul ya da mp ara dediğinizde kaşınıza çıkacak her bağlantıya tıklamadan önce bu yazımızı okuyunuz!


Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak.

YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp4 playerınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay.

YouTube mp3 Dönüştürücü ne işe yarıyor?

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP4 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz.

Her işletim sisteminde çalışır?

YouTube mp4 indirme sitesi, diğer formatlarda dosya sahibi olmak isteyen her kullanıcıya hitap etmek için çaba gösteriyor. YouTube dönüştürücü, Linux, MacOS ve Windows işletim sistemlerinde kusursuz çalışır. Tek yapmanız gereken, Videonun URL’sini yapıştırmak ve masaüstünüze indirilen yüksek kalite VİDEOLARIN veya ŞARKILARIN keyfini sürmek!

Her türlü YouTube videosunu dönüştürür!

YouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir.

YouTube Müzik Videoları MP4 Dosyasına Nasıl Dönüştürülür?

YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer!

 1. Dilediğiniz Video URL’sini Kopyalayın

  Öncelikle, YouTube’a girmeniz ve indirmek istediğiniz videoyu seçmeniz gerekecek. Ardından, aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde video bağlantısını kopyalayın.

 2. Sitedeki indirme alanına bağlantıyı yapıştırın

  Sonrasında, FLVTO dönüştürme sitesini açın ve çevrimdışı dinlemek istediğiniz videoya ya da çalma listesine ait kopyalamış olduğunuz URL’yi buraya yapıştırın.

 3. İndirme formatını seçin

  Web sitemizde çeşitli ses ve video formatları kullanıma sunulmaktadır. Online müzik dosyalarını indirmek için, MP4 formatını seçebilirsiniz. Ücretsiz dönüştürüyü kullanarak, en sevdiğiniz müzikleri hızlı bir şekilde indirin.

 4. Dönüştürme sürecini başlatmak için «Dönüştür» butonuna tıklayın

  YouTube’dan bir müzik videosunu indirmek genellikle en fazla 20 saniye sürer. Sunucu aşırı yüklenmişse veya İnternet bağlantısı video dönüştürülemeyecek kadar yavaşsa, bu durumda işlem 2-3 dakika kadar sürebilir.

 5. İndirin!

  Son adım! Tek yapmanız gereken «İndir» butonuna tıklamak ve MP4 dosyanızı doğrudan cihazınıza indirmek. Ayrıca, e-posta ya da DropBox için bir indirme bağlantısı da gönderebilirsiniz! Ücretsiz YouTube İndirme Aracının keyfini çıkarın!

Ücretsiz olarak sağlanan bu hizmetle YouTube videoları aşağıdaki formatlara kolayca dönüştürülebiliyor:

 • mp3
 • mp4
 • mp4 HD
 • avi
 • avi HD

YouTube Dönüştürücü Soru ve Cevaplar

Videonuz YouTube’da reklam olarak kullanılıyorsa reklamınızın izlenme sayısı, videonuzun izlenme sayısına dahil edilebilir. Ücretli reklamların izlenmesi, izleyicilerin videoyla etkileşim kurduğunu gösterdiğinden izlenme sayısı hesaplamasına bu reklamların izlenme sayısı da dahil edilir.


Yayın içi (In-stream) TrueView video reklamları: Ücretli reklamların izlenmesi şu durumlarda görüntüleme olarak kabul edilir:

 • 11-30 saniye uzunluğundaki reklamın tamamı izlendiğinde
 • 30 saniyeden uzun bir reklamın en az 30 saniyesi izlendiğinde
 • Reklamla etkileşime geçildiğinde
 • TrueView Video Discovery reklamları: Ücretli reklamların izlenmesi, reklam tıklandığında ve video oynatılmaya başladığında görüntüleme olarak kabul edilir

Bazı YouTube videolarda izlenme sayısı donmuş görünebilir veya beklediğiniz izlemelerin tümü gösterilmeyebilir. Video izlenme sayısı; içerik üreticiler, reklam verenler ve görüntüleyenler için adil ve olumlu deneyimleri sürdürmek amacıyla algoritmik olarak doğrulanır. YouTube, izlemelerin gerçek ve doğru olduğunu doğrulamak için izlenme sayısını geçici olarak yavaşlatabilir, dondurabilir veya değiştirebilir. Ayrıca düşük kaliteli oynatmalar yok sayılabilir. Aynı videoyu birden çok cihazdan izlemek ve aynı anda birden çok pencere ile sekmede yayınlamak, düşük kaliteli oynatma olarak değerlendirilir. Detaylar için tıklayınız


YouTube’daki video görüntüleme sayısı, videonun kaç kez izlendiğini gösterir. İzlenme sayısı videonun genel popülerlik durumunu yansıtan önemli bir ölçüm olabilir.


Videoların bilgisayar programları değil, gerçek insanlar tarafından izlendiğinden emin olmak istiyoruz. Sistemlerimizin hangi izlemelerin geçerli olup hangilerinin olmadığını belirlemesi biraz zaman alır. Videonuzun yayınlanmasından sonraki ilk birkaç saat boyunca sistem çalışırken tüm geçerli izlemeler gösterilir.

Geçerli izlemeler sayıldıktan sonra izlenme sayınız daha sık güncellenmeye başlar. Bu sürecin ne kadar zaman alacağı videonun popülerliği ve izleyici sayısına göre farklılık gösterir. İzlenme sayılarını sürekli olarak doğruladığımızı ve bu nedenle izlenme sayısının her zaman düzenlenebileceğini unutmayın. Detaylar için tıklayınız

YouTube’daki video görüntüleme sayısı, videonun kaç kez izlendiğini gösterir. Bu sürecin ne kadar zaman alacağı videonun popülerliği ve izleyici sayısına göre farklılık gösterir. İzlenme sayılarını sürekli olarak doğruladığımızı ve bu nedenle izlenme sayısının her zaman düzenlenebileceğini unutmayın. Detaylar için tıklayınız


Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu açın ve adres çubuğundaki URL’sinde bulunan www. harflerini silin ve yerine ss yazın ve ‘enter’ tuşuna basın. Sonraki aşama ise karşınıza çıkan formatlardan birini seçmek ve bilgisayarına ya cep telefonunuza dosyayı indirmek. Alternatifler için tıklayınız


Örneğin http://www.youtube.com/watch şeklinde devam eden adresinizi ssyoutube.com/watch şeklinde devam etmesini sağlamanız gerekiyor.

 

Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. YouTube videonuzun bağlantısını aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kopyalayın. Giriş alanına URL’yi girin ve «Dönüştür» butonuna tıklayın. İşlem tamam! Sadece 2 dakika sürer! Detaylar için tıklayız


YouTube’dan müzik nasıl indirilir bilmiyor musunuz? Zamanınızın çoğunu Vimeo’da mı geçiriyorsunuz? Dailymotion‘u mu tercih ediyorsunuz? İster Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun, FLVTO için tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır. Hangi site URL’sini yapıştırdığınız önemli değil, YouTube mp4 indir programsız bir şekilde dönüştürülecek ve bilgisayarınıza ses parçası olarak indirilecektir. Detaylar için tıklayız


Websitemiz size en ideal YouTube video dönüştürücü ve YouTube MP3 dönüştürücü ve çevirici olarak hizmet vermektedir. Her zaman, HD kalitede MP3 ve MP4 elde etmek için en iyi kalitede videoları kullanıyoruz. Detaylar için tıklayız


YouTube mp3 Dönüştürücü , YouTube videolarını mp3 gibi formatlarda indirme ve dönüştürme işlemini kusursuz gerçekleştirir. Özellikle sadece bir şeyler dinlemek istediğinizde veya video izlemek istemediğinizde mp3 formatı genellikle oldukça kullanışlıdır. Bu YouTube mp4 dönüştürücü ile mp3 dosyalarını mp3 player’ınızda, telefonunuzda ya da kişisel bilgisayarınızda dinlemeniz oldukça kolay. Detaylar için tıklayız


YouTube mp4 Dönüştürücü  ile ücretsiz olarak YouTube, Facebook ve Metacafe sitelerindeki dosyaları “.mp3″ formatına dönüştürmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken FLVTO adresinize girmek ve YouTube video linkini adres satırına yapıştırmak. Detaylar için tıklayınızİlk yorum yapan olun

Yorumunuz