Ortadoğu Nakliyat Konusunda Uzman Saygınlar Nakliyat

sayginlar nakliye
sayginlar nakliye

Üç nesle uzanan tecrübesiyle Saygınlar Nakliyat Türkiye’deki kendi araç filosuyla başta Ortadoğu ülkelerine ve tüm diğer Dünya ülkelerine ithalat, ihracat ve transit taşıma hizmeti sunuyor. Her ülkeye taşınacak nakliyatlar konusunda çözümler bulan firma Antakya merkezli.


Saygınlar Nakliyat, tecrübeli uzman kadrosu ve ileri teknoloji ile donatılmış ekipmanları sayesinde hızlı, ekonomik, güvenilir ve esnek lojistik çözümler üreten bir firma olarak diğer firmalardan öne çıkıyor. Ortadoğu Ülkelerinin yanı sıra, Asya / Türk Cumhuriyetleri, Avrupa ve Balkan ülkelerine de karayolu taşımacılık hizmeti veren kuruluş, Avrupa ülkelerinden Asya.  Avrupa Ülkelerinden de Ortadoğu ülkelerine aktarmadan sorunsuz taşımalar gerçekleştiriyor. Komple Nakliye / Parsiyel / Frigo (Soğutuculu) servisler de veren C2 yetki belgeli Saygınlar Nakliyat, global kapsamlı teminata da sahip. Ayrıca firma TOBB tarafından TIR Karnesi sistemine tabidir.

sayginlar nakliyat
sayginlar nakliyat

Saygınlar Nakliyat firmasının müşterilerine en çok yansıttığı duygu güvendir. Yükleme yerinden varış noktasına kadar ihracat edilen ve ithal edilen yükler Saygınlar Nakliyat güvencesiyle taşınır. Yolda aracın durumu, şoförlerin kurallara uygun davranması tamamen uzaktan izlenir ve müşteriye bildirilir.

Kuru yük taşımacılığına uygun 20 DC, 40 DC ve 40 HC yük konteynerleriyle taşımacılık yapan firma, İSO 9001 Kalite Güvencesiyle çalışmalarına devam eden firma, İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, İzmir, Gebze, Mersin, Liman Kentleri gibi merkezi noktalardan Afganistan’ın Mezar-ı Şerif, Herat Sınır Kapısına ve Akina Kapıya hizmetler sunuyor. Bunun dışında diğer sunulan bazı ülkeler şöyle:

  • Afganistan
  • Katar
  • Dubai
  • Türkmenistan
  • Özbekistan
  • Suudi Arabistan
  • Lübnan
  • Irak

Saygınlar Lojistik, “Rent A Truck – TIR Kiralama“ hizmetiyle de Türkiye’de kamyon ve TIR ihtiyacı olan firmalara eğitimli sürücüleriyle birlikte çok özel bir hizmet sunmaktadır. 

sayginlar nakliyat

Uygun Ortadoğu Nakliye Fiyatları

Karayoluyla taşımalarda RORO hizmetini sıklıkla kullanan Saygınlar Nakliyat, Ortadoğu nakliye navlunu konusunda müşterilerine uygun fiyat politikasını ilke edinmiş kurumsal firmadır. Çalışmalarında kaliteli hizmeti, ucuza sunmak adına sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Saygınlar Nakliyat şirket, kara nakliyesinde en iyi fiyatları sunmak için özel çalışmalar yapar. Free-zone ya da başka bir deyişle Serbest Bölgeler için de özel fiyatları firmadan almanız mümkün.

Karayolu ile taşımalarda RORO hizmetini aktif halde kullanan Saygınlar, Ortadoğu nakliye navlunu konusunda müşterilerine uygun fiyat politikasını ilke edinmiş kurumsal firmadır. Çalışmalarında kaliteli hizmeti, ucuza sunmak adına sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Saygınlar kara nakliyesinde en iyi fiyatları sunan Ortadoğu Nakliyat firmaları içerisinde lider olan firma ünvanını da taşır.

sayginlar nakliyatİlk yorum yapan olun

Yorumunuz