Uzman Dermatolog Şeyma Demirci, KizlarSoruyor’da Cilt Problemlerinizi Çözmenize Yardımcı Oluyor

Abone Ol  


KizlarSoruyor sitesini internet ile bir şekilde ilgilenen herkes duymuştur. KizlarSoruyor, uzun yıllardır Türkiye’de en çok ziyaret edilen siteler arasında kendine hep bir yer bulmuştur.

Bunun en önemli sebebi öncelikle sitenin üyeleri. Site üyeleri, sitenin ilgi çekici konuları ve kategorilerinde birbirlerine sorular soruyorlar. Bununla birlikte KizlarSoruyor üyelerinin yanı sıra sitenin konu çeşitliliği bakımından da oldukça ilgi çekici bir internet platformu.

KizlarSoruyor, ilk kurulduğu günden bugüne gelen süreçte de sürekli kendini geliştiren ve yeni projelere bünyesinde yer veren bir site. Bu projeler arasında son zamanlarda öne çıkan bir tanesi var ki ciddi anlamda ilgi çekmiş durumda: Bi’bilen.

Farklı kategorilerde Bi’bilenler sitede sorulara yanıt veriyor.

Sitenin halihazırda onlarca farklı kategorisi var. İşte Bi’bilen projesi sitenin bu onlarca farklı kategorisinin her birinde kullanıcıların sorularına yanıtlar veren profesyonel isimleri KizlarSoruyor’un bünyesinde barındırması anlamına geliyor.

Aslında bu şu demek. Bir avukat ya da bir diş hekimisiniz. KizlarSoruyor’a Bi’bilen olarak üye oluyorsunuz ve sitede Bi’bilen titriyle kullanıcıların sorularına yanıtlar veriyorsunuz. KizlarSoruyor’da Bi’bilenler tarafından yanıtlar verilen sorular özel olarak düzenleniyor ve Bi’Bilen görüşü sorunun yanıtı olarak her zaman en üstte yer alıyor. Bu sayede soruya dışarıdan gelen bir kişi yanıta baktığında konunun uzmanının o soruyla ilgili ne düşündüğünü birinci ağızdan öğrenmiş oluyor.

Bi’bilen’e soru sormak da çok kolay.

KizlarSoruyor’da Bi’Bilen üyelere soru sormak da oldukça kolay. Bi’bilen üyeye soru sormak için öncelikle yapılması gereken ilk şey, KizlarSoruyor’a bir üyelik hesabı açmak. KizlarSoruyor’da üyelik hesabı açıldıktan sonra ilgili kategoride soru gönderisini yayınlayın. Bu gönderiyi yayınladıktan sonra gönderi ayarları üzerinden “Bi’bilen’i soruya davet et” seçeneğini seçin. Ardından sorunuzu hangi Bi’Bilen’in yanıtlamasını istiyorsanız onu seçeceksiniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra seçtiğiniz Bi’bilen’in KizlarSoruyor hesabına bir bildirim gidecektir. Giden bu bildirimin ardından Bi’bilen soruya yanıt verir.

KizlarSoruyor’da kullanıcıların sorularına yanıtlar veren Bi’bilen üyelerden biri de Uzman Dermatolog Doktor Şeyma Demirci.

1992 İzmir doğumlu olan Doktor Şeyma Demirci, tıp eğitimini Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde neticelendirdi. Uzmanlık alanında ise Türkiye derecesi yaparak Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Dermatoloji bölümünde bitirdi. Dermatoloji alanında ulusal ve uluslararası düzeyde pek çok sempozyumda konuşmacı olarak yer alan Demirci’ye KizlarSoruyor’da en çok sorulan sorularıyla şu şekilde belirtebiliriz:

  • Yüzümdeki gözenekler nasıl gider?
  • Cilt lekelerinden kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü?
  • Fraksiyonel lazer tedavisi akne izlerinde ne kadar başarılı olur?
  • Vücuttaki beyaz çatlak izleri nasıl geçer?
  • Makyaja yeni başlayan birine tavsiyeleriniz nelerdir?

Cilt ve cilt hastalıkları ile ilgili tüm bu sorular ve daha fazlasını Uzman Doktor Şeyma Demirci’ye sormak için tek yapmanız gereken KizlarSoruyor’a hemen üye olmak. Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra yukarıda belirttiğimiz şekilde sorularınıza Bi’bilen üyeleri davet edebilirsiniz.

Son olarak kafa karışıklığı zor, hemen Bi’bilen’e sor diyerek yazımızı sona erdiriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz