Aloparca.com Oto Aksesuarlarında İndirim Günleri!

aloparca

Araba yedek parça sektöründe Türkiye’de birinci sırada yer alan Alo Parça yaptığı büyük indirim ile piyasayı bir kez daha sallıyor!

Aloparca.com sitesinden yapılan orijinal yedek parça, motor yağı ve oto aksesuarları alışverişlerinde %50’ye varan indirim siz değerli ziyaretçileri bekliyor.

Aloparca.com Kimdir?

2012 senesinde İstanbul’da kurdukları satış mağazası ile yola çıkan Aloparca, mağazacılıktaki başarısını online platforma da taşıyarak 2015 senesinde Altın Örümcek ödüllerin de yılın en iyi e-ticaret sitesi ödülünü almış bir e-ticaret sitesidir.

“Sıradaki parça aradığı yedek parçayı bulamayanlara gelsin.” sloganı ile ziyaretçilerine aradıkları ürünleri rahatça bulabilme imkanı sağlıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma, sipariş ve kargo takibi, kolay iade, destek, yardım, blog, pratik bakım robotu gibi hizmetleri sayesinde hem satış sırasında hem de satış sonrasında müşterilerinin ne zaman isterlerse yanında yer alıyor.

Ziyaretçilerinin aradığı en doğru ürünü bulabilmeleri için sisteminde birçok bilgilendirici içeriğe sahip olan site, en doğru alışverişi yapma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda 9 taksite varan ödeme şekilleri ile %50’ye varan indirimli fiyatlarla beraber müşterilerine ödeme kolaylığı da sağlıyor. Sağladığı tüm bu imkanlar doğrultusunda da hem yeni hem de daimi müşterilerinin yüzünü bir kez daha güldürmeyi başarıyor.

İndirimden Yararlanma Şartları Nelerdir?

İndirimden yararlanmanın tek şartı alo parça sitesi üzerinden online alışveriş yapmaktır. Yani evlerinizden hiç yorulmadan rahatça alışveriş yapmanız yeterlidir. İndirimli motor yağ fiyatları, her türlü orijinal yedek parça ve oto aksesuarlara ulaşmak işte bu kadar kolay!

İndirimli fiyatları kaçırmadan güvenilir ve ihtiyacınız doğrultusunda en uygun olan alışverişi yapmanız için sizleri aloparca.com sitesine davet ediyoruz. Şimdiden iyi alışverişler dileriz.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz