Gate io en yüksek referans kodu: 8317096

gateio referral code
gateio referral code

Gate.io referans kodu: ” 8317096 ” Bu referans kodu ile gate.io’ya kayıt olarak en yüksek komisyon indirimi ile kayıt bonuslarını alabilirsiniz.

Gate.io platformunda en yüksek referans kodu oranı %30’dur. Spot ve vadeli işlemlerde yapacağınız tüm işlemlerde ömür boyu en iyi komisyon indirimi elde edin.

> Gate.io borsasına referans kodu ile üye olmak için buraya tıklayın!

Gate.io komisyon oranları

Gate.io platformunda kripto para alırken veya satarken %0.2 komisyon alınmaktadır. Örneğin bir ayda 100 USDT değerinde toplamda 50 adet Ethereum alım ve satım işlemi yaptıysanız toplamda 10.000 USDT değerinde işlem hacmi yaratmış olursunuz.

 • Bu durumda sizden 20 USDT komisyon alınır.
 • %30 referans kodu olan 8317096 kodu ile üye olursanız 14 USDT komisyon alınır.
 • Spot cüzdanınızda Gate Token bulundurursanız ödeyeceğiniz komisyon oranı 10 USDT’ye kadar düşecektir. Bu yüzden referans kodu ile kayıt olduktan sonra mutlaka Gate Token satın almalısınız.
 • Gate Token alımlarında standart komisyon oranı %0.15’e düşmektedir.
 • Gate.io’ya para yatırma işlemi ücretsizdir.
 • Gate.io borsasına kayıt olmak ücretsizdir.
 • Gate.io borsasından para çekimi kripto paraların transfer ücretlerine bağlı olarak değişmektedir. TRC-20 ağını kullanarak TRX (tron) gönderimi yapabilirsiniz. Ne kadar TRX gönderirseniz gönderin yalnızca 1 TRX transfer ücreti kesilmektedir.

Gate.io referans kodu oluşturma

Gate.io platformuna kayıt olduktan sonra “yönlendirmelerim” butonuna tıklayarak kendinize ait bir referans kodu oluşturabilirsiniz. Gate.io’da oluşturabileceğiniz referans kodu oranları: %0, %10, %20 ve %30’dur.

Gate.io borsasında 1 adet referans kodu oluşturma izni vardır. Referans kodunu oluşturduktan sonra arkadaşlarınızla veya sosyal medyada kodu paylaşarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Gate.io güvenli mi?

10 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan gate.io en fazla işlem yapılan ilk 10 kripto para borsası arasında yer almaktadır. Gate.io, güvenliğiniz için çeşitli önlemler almıştır.

 1. Fon şifresi oluşturarak kripto paralarınızı sizden başka kimse transfer edemez.
 2. Google Authenticator uygulamasını kurarak güvenliğinizi üst seviyeye çıkartın.
 3. Anti oltalama kodu kullanarak gate.io’dan gelen e-postaların güvenilir olup olmadığını tespit edin.
 4. E-posta ve telefon onayını mutlaka aktif edin.
 5. Halka açıp internetlerden gate.io hesabınıza giriş yapmamaya özen gösterin.
 6. Birkaç ayda bir şifre değişikliği yapın.
 7. Gate.io şifresi, fon şifresi ve e-posta şifresini farklı belirleyin.

Gate.io’ya neden üye olunmalı?

Gate.io, birçok kullanıcıların ikinci borsa tercihi olarak dikkat çekmektedir. Sürekli kullandığınız borsalarda sorun olduğunu düşünsenize. Bu durumda işlem yapacak başka borsa arayışına girmeden hemen gate.io’da işlem yapabilirsiniz.

 • Coinmarketcap verilerine göre gate.io, günlük işlem hacmi en yüksek 9.kripto para borsası konumundadır.
 • Gate.io’nun dünya genelinde 10 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır.
 • Binance, FTX, Kucoin gibi gözde borsalara girme ihtimali yüksek olan kripto paralar genellikle ilk önce gate.io’da listelenmektedir.
 • Birçok kripto para projelerinin ön satışına katılabilme imkanınız bulunmaktadır.
 • Gate.io’da 1.000’in üzerinde kripto para bulunmaktadır.

Gate.io hesabı nasıl açılır?

Gate.io’ya e-posta adresi, şifre, referans kodu bilgilerinizi girdikten sonra üyelik işlemlerinin ilk adımını tammalamış olursunuz. Ardından kimlik doğrulama işlemleri için ayarlar menüsüne giderek ulusal kimliğinizin ön ve arka yüzü ile birlikte selfie çekme işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Para yatırma ve çekme işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmak ve limitlere takılmamak için mutlaka gate.io’da kimlik doğrulama (KYC) işlemini yapmanızı önermekteyiz. Gate.io’da kimlik doğrulama işlemlerini tamamladıktan sonra yaklaşık 1 saat içinde hesabınız onaylanmaktadır.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz