Lineo Engineering, Romanya’nın En İyi Otomotiv Tasarım Şirketlerinden Biri Olarak Aday Gösterildi

Lineo Engineering Romanya
Lineo Engineering Romanya

Değerlendirme nasıl yapılır?

Manifest adlı ABD merkezli iş rehberi geçtiğimiz günlerde ürün geliştirme için mühendislik hizmetleri sunan en iyi 100 Romen şirketinin bir listesini yayınladı. Lineo, bu geniş seçim arasından otomotiv endüstrisine, tüketici ürünlerine ve hizmetlerine veya imalata hizmet vererek listede 9 numaraya yükseldi. Bu pozisyona ulaşmak için Lineo Engineering çeşitli puanlar aldı: zamanlama için 5 üzerinden 4,8, kalite için 5, maliyet için 4,9 ve NPS/Başvuru İsteği için 4,9.

LINEO hakkında daha fazlası

Lineo Engineering, karmaşık fikirleri basit ürünlere dönüştürmeye odaklanan bir ürün geliştirme şirketidir. Lineo’da iş ortakları, her türlü zorluğa akıllı çözümler bulmaya istekli Mekanik Tasarımcılar bulacak. Ekip becerileri temel olarak ürün tasarımına dayalıdır ve her bir özel proje için tamamen uyarlanmış ve benzersiz çözümler sunar.

Lineo Engineering hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz – ürün geliştirme hizmetleri için güvenilir bir ortak!

Lineo Engineering
Lineo Engineering

Şirket, otomotiv endüstrisindeki en büyük çok uluslu şirketlerin bazılarında birikmiş deneyime sahip son derece deneyimli bir mühendis ekibiyle gurur duymaktadır. Farklı ulusötesi bağlamlarda (Avrupa, Amerika, Asya) farklı büyüklükteki müşterilerle (başlangıçlardan çok uluslu şirketlere) çalışmış olan mühendislerimiz, paha biçilmez çok kültürlü bir deneyim, farklı pazarlar hakkında bilgi ve farklı türlerde derinlemesine bir anlayış kazanmıştır. ortaklar.

Lineo Engineering, ürün geliştirme için mekanik ve elektrik mühendisliği hizmetleri sunan bir yönetim danışmanı grubu sağlar. Araştırma ve geliştirmeye yardımcı olurlar ve ürün ana hatlarını oluştururlar.

“Lineo Engineering, mekanikten elektrik ve inşaat mühendisliğine ve hatta Ar-Ge’ye kadar her projeye uyum sağlayabilir.”

Manifesto

Zamanın en ulaşılabilir iş rehberlerinden biri olarak tasarlanan The Manifest’in amacı, her ziyaretçinin hedeflerini gerçeğe dönüştürmek için pratik iş bilgeliği derlemek. Bunu yapmak için ekip cesur bir misyon benimsedi – şirketlerin bir marka oluşturmak ve bir işi büyütmek için ihtiyaç duyduğu somut verileri, uzman içgörülerini ve eyleme dönüştürülebilir tavsiyeleri toplamak ve analiz etmek. Ortakların başarısında kendini gösteren pratik iş bilgeliğini sağlamanın daha iyi bir yolu var mı?

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz