Venedik Film Festivali’nde Gözler Yine Lexus Modellerinde Olacak

Venedik Film Festivalinde Gozler Yine Lexus Modellerinde Olacak
Venedik Film Festivali’nde Gözler Yine Lexus Modellerinde Olacak

Premium otomobil üreticisi Lexus, 79. Venedik Uluslararası Film Festivali-La Biennale di Venezia’nın Resmi Araç markası olarak sinema ve sanat dünyasıyla yakın ilişkiler kurmaya devam ediyor. En prestijli global sinema etkinliklerinden biri olarak öne çıkan Venedik Uluslararası Film Festivali’ne üst üste altıncı yıl sponsor olan Lexus, bir kez daha büyük yıldızları yeni modelleriyle buluşturacak.

Lexus modelleri, 31 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında Venedik Lido’da gerçekleştirilecek festivalde kırmızı hali etkinliklerinde öne çıkacak ve dünyaca tanınmış oyuncu, ünlü isim ve yapımcıyla birlikte poz verecek. Film festivali, dünyaca ünlü yapımcılarla yüksek işçilik, teknoloji ve inovasyon gibi aynı temel değerleri paylaşan Lexus’un yeni SUV modeli RX’in de İtalya’da ilk kez sahne almasına ev sahipliği yapacak.

Festivalin Resmi Aracı olarak kullanılacak tamamen yeni Lexus RX, kırmızı halı organizasyonunda şoförlü olarak VIP konuklara, ünlü isimlere ve resmi çalışanlara eşlik edecek. RX modeline tam elektrikli UX 300e dahil olmak üzere “Lexus Electrified” ürün gamından diğer modeller de katılacak. Festivalin büyüleyici atmosferine uygun olarak Lexus’un ödüllü üstü açılan modeli LC Convertible da Venedik’teki yerini alacak.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*