Suzuki Eylül Kampanyası Cazip Kredi Avantajıları Sunuyor

Suzuki Eylul Kampanyasi Cazip Kredi Avantajilari Sunuyor
Suzuki Eylül Kampanyası Cazip Kredi Avantajıları Sunuyor

Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki; Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerine özel avantajlı eylül kampanyasını duyurdu.

Suzuki, hibrit SUV modelleri S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve SUV modeli Jimny için eylül ayı boyunca geçerli olacak uygun faizli kredi kampanyasını düzenledi.

Eylül ayı boyunca geçerli olan kampanyada, Suzuki Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerinden birini satın almak isteyenlere 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi fırsatı sunulurken, Swift Hibrit sahibi olmak isteyenler için 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanı sunuyor.

AllGrip 4×4 çekiş sistemini ve en güncel güvenlik donanımlarını bir arada sunan yeni Suzuki S-Cross Hibrit modeli eylül ayı boyunca 819 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi avantajıyla sahiplerini bekliyor.

AllGrip teknojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, Jimny modeline, 934 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanıyla sahip olunabiliyor. Sunduğu zengin donanım özellikleri ve yüzde 20’ye varan yakıt ekonomisi sayesinde düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit ise 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi seçeneğiyle birlikte sunuluyor.

Güçlü, iddialı ve güvenli SUV Suzuki S-Cross Hibrit her yönden avantajlı

Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, S-croos, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemi, yakıt verimliliği, yüksek performansı, AllGrip 4×4 çekiş sistemi, güncel güvenlik donanımlar ile geliştirildi.

Şerit takip ve ihlal uyarı sistemi, yalpalama uyarısı, kör nokta uyarı sistemi, geri manevra trafik uyarı sistemi, acil fren sinyali gibi uyarı sistemlerinin yanı sıra Suzuki güvenlik desteği, kullanıcılarına sürüş kolaylığı sağlıyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz