Renault’un Yeni Aracı Triber Hindistan Pazarı İçin Tanıtıldı

renault triberr
renault triberr

Renault’un Yeni Aracı Triber Hindistan Pazarı İçin Tanıtıldı.


renault triber

Renault, yeni aracı Triber  küçük boyutlara sahip Renault Triber, büyük aileler için kullanışlı ve ekonomik bir otomobil.

Triber’ın Kaputunun altında şuan için tek motor seçeneği bulunmakta. Renault Triber, 1,0 litre hacimli benzinli motorundan , 72 beygir güç ve 96 Nm tork üretiyor. Ürettiği bu gücü 5 ileri şanzımanı ile asfalta kolaylıkla aktarabiliyor. Aynı zamanda Triber’ın boş ağırlığı 1 tonun altında olduğu için yüksek yakıt ekonomisi sağlıyor.

 

renault triber engine

Yeni modelin için mekanında ise sade bir tasarım dili kullanan Renault yine de dijital gösterge paneli, Android Auto ve Apple CarPlay destekli multimedya sistemi, led gündüz farları, anahtarsız giriş ve çalıştırma ve dijital klima gibi özellikler sunmuş. Ayrıca Triber’ın bagaj hacmi 84 litre fakat arka koltukları katlandığı zaman bagaj hacimi 650 litreye çıkıyor bu özelliği büyük aileler için oldukça avantajlı görünüyor.

 

triber interior

Ayrıca yeni Renault Triber, 5+2 koltuk düzenine sahip fazladan bu 2 koltuk istendiği zaman açılarak araç 7 kişilik bir hale getirilebiliyor.

 

triber top jpg

Renault Triber, Hindistan pazarı için üretilsede Dacia markası altında Avrupa pazarı içinde uygun bir model olduğu söyleniyor.İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın