AÖF 2020 Kayıtları Ne Zaman Başlayacak?

AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? Her yıl binlerce önlisans ve lisans mezunu veren Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültelerine ilgi giderek büyüyor. Ara sınıflarda eğitimlerine devam eden öğrenciler AÖF kayıt yenileme tarihlerini merak ediyor. 2020-2021 eğitim yılında kayıtlarını tekrar yenilemek isteyen adaylar öncelikle aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden ders seçimi işlemini tamamlaması gerekiyor. Ders seçimi yapılmadan banka ödeme bilgileri oluşmuyor. Peki AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman? İşte Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2020 kayıt takvimi şu şekilde olacak.

AÖF KAYIT YENİLEME  NE ZAMAN YAPILACAK?


Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemleri bu yıl 5 Ekim 2020 tarihinde başlayacak ve 15 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek. Mazeretli kayıtlar ise 16 Ekim Cuma 2020 günü yapılacak

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecektir.

Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir.

Bahar Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçebilecektir.

Ders seçimi (ekle-sil) işlemi aof.anadolu.edu.tr adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısı Kayıt Yenileme linkinden yapılacaktır.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz