Satın Alınması En Mantıklı Otomobil Opel Corsa

Satın Alınması En Mantıklı Otomobil Opel Corsa

Yeni Opel Corsa Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili Seçildi. Yeni Opel Corsa, AUTOBEST ödüllerinde ‘’Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili’’ seçildi. Üç nesil üst üste bu ödüle hak kazanan tek otomobil olarak da bir ilke imza attı.


Göz alıcı detayları ve kusursuz Alman Tasarımı ile Yeni Corsa her açıdan dikkat çekici görünüyor. Ultimate donanıma özel sportif ve atletik tasarımıyla özel ön ve arka tamponlar, 17″ Elmas Kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile Corsa çok dikkat çekici.

Sürücü odaklı dijital gösterge tablosuyla yolculuğun keyfini iki katlıyor ve her detayın altında ince ayrıntılar ve yüksek kaliteli malzemeler gizli.

Yeni Opel Corsa’nın çekiciliğini 16” ve 17” alaşım jantlar arttırıyor. Ayrıca Yeni Corsa’nın siyah ya da beyaz tavan seçeneği ile aracınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ama tercihiniz yıldızları seyretmekse, Panoramik Cam Tavan seçeneğini unutmayın.

Opsiyonel IntelliLux LED Matrix Ön Farlar ile yolu kusursuzca aydınlatabilir ve geniş görüş kabiliyetiyle güvenli gece yolculuklarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Şerit Takip Sistemi (LKA) ve Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDP) ile aracınızı şeritte tutmak hiç olmadığı kadar kolay.

Yeni Corsa’nın 180 derece Panoramik Geri Görüş Kamerası ile dar park alanlarına bile ustaca park etmek artık çok kolay.

Yeni Corsa’nın Aktif Acil Frenleme Sistemi ve ön çarpışma ikazı, araçları ve yayaları algılayarak aracı yavaşlatır, fren yapar veya ideal mesafeyi koruyarak güvenli yolculuk sağlar.

Yeni Corsa’dan 10 inch multimedya sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto destekli kapsamlı medya erişimiyle hiç bitmesin isteyeceğiniz keyifli yolculuklara çıkmaya hazır olun.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın