Karşınızda Bugatti Chiron Pur Sport

Bugatti Chiron Pur Sport

Butik üretim yaptığı söylenebilecek olan Bugatti Sadece Chiron modelini az sayıda üretiyor. Fakat tek modelden oluşan bir üretim stratejisi olsa da Bugatti, birçok farklı versiyonla ürettiği araçları çeşitlendirmeyi çok iyi biliyor. Geçtiğimiz günlerde Bugatti, bu versiyonlara bir yenisini daha ekledi. Chiron’un üretiminin tamamlandığı şu günlerde aileye yeni bir seçenek eklendi. Chiron Pur Sport adıyla gelen yeni versiyon oldukça heyecan verici görünüm ve özelliklere sahip.


Chirion modeline göre daha gelişmiş aerodinamik bir paketle donatılan Chiron Pur Sport alçaltılmış süspansiyon sistemi ve önde 20, arkada 21 inç çaplı yeni jantları ile hem daha iyi bir performans hem de daha iyi bir görünüme kavuşmuş. Bu arada Bugati yeni Chiron Pur Sport versiyonunun sertleştirilen süspansiyon sistemi ve yenilenen frenleri sayesinde aracın yol hakimiyetini oldukça arttırmış. Yapılan geliştirmeler ardından Chiron Pur Sport normal Chiron’a göre 19 kg hafiflemiş.

Kaputu altında önemli değişikliklere gitmeyen Bugatti sadece aracın şanzıman oranlarında bir yenilik yapmış. Chiron Pur Sport 8 litre hacimli, W16 dört turbo beslemeli motoru sayesinde 1.500 beygir güç üretebiliyor.

Bugatti Chiron Pur Sport Fotoğrafları ve Videosu :

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz