LEGO Technic, Ferrari 488 GTE AF Corse 51’i LEGO Severlerle Buluşturdu

lego technic ferrari gte af corse i lego severlerle bulusturdu
lego technic ferrari gte af corse i lego severlerle bulusturdu

LEGO Group, hız tutkunlarının beğenisini kazanacak en yeni modeli LEGOTechnic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51″i LEGO severlerle buluşturdu. İnce ayrıntılara sahip model, gerçek hayattaki muadili ile aynı kusursuz İtalyan ruhunu yansıtıyor.


LEGO® Technic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, etkileyici tasarım öğeleriyle, Ferrari’nin gerçek modelini anımsatıyor. Modelin özgün özellikleri arasında, ön ve arka süspansiyon, aerodinamik kıvrımlar, hareketli pistonlara sahip bir V8 motor ve ikonik “Şahlanan At” amblemi ile süslenmiş bir direksiyon bulunuyor. Efsanevi tasarım; orijinal yarış numarası, sponsor çıkartmaları ve benzersiz üç renkli boyaması ile mükemmel bir görünüm kazanıyor.

LEGO® hayranları ve motor yarışlarına ilgi duyanlar için tasarlanan, 48 cm uzunluğundaki model, 1.677 LEGO® Technic yapım parçasından üretildi. Ferrari iş birliği ile tasarlanan ilk LEGO® Technic modeli olan LEGO® Technic ™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, iki marka arasında 15 yıldan fazla süredir devam eden ortaklığın son ürünü olarak öne çıkıyor. 18 yaşından büyük Ferrari tutkunlarının çok seveceği LEGO® Technic™ Ferrari 488 GTE “AF Corse #51”, 1 Ocak 2021’den itibaren LEGO.storeturkey.com.tr ve LEGO® Certified Store mağazalarında satışa sunulacak.İlk yorum yapan olun

Yorumunuz