Fransız Lüks Otomobil Markası DS Showroomunu İzmirlilerin Hizmetine Sundu

Fransiz Luks Otomobil Markasi DS Showroomunu Izmirlilerin Hizmetine Sundu
Fransiz Luks Otomobil Markasi DS Showroomunu Izmirlilerin Hizmetine Sundu

Fransız lüksünün otomobildeki başarılı temsilcisi DS, Türkiye’deki dördüncü showroomunu İzmir’de açtı. Türkiye’de Koluman Holding iştiraki Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından temsil edilen markanın Bornova’daki 500 metrekarelik showroomu lüksten ödün vermeden en ileri teknoloji ile donatıldı. İkisi İstanbul ve biri Ankara’da bulunan showroomların ardından “DS Store İzmir” adıyla Ege Bölgesi’ne hizmet vermeye başlayan markayı temsil eden Monde Motorlu Araçlar Ticaret ve Sanayi A.Ş. DS yatırımlarına 2021-2022 yıllarında farklı şehirlerde de devam edecek.

“DS 9 Öncü Modelimiz Olacak”


Koluman Holding iştiraki Monde Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş, pandemi döneminin yaşandığı 2020 yılında 694 adetlik DS satışı gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi;

“İzmir’de açılan dördüncü showroomumuzla 2021’e de yine hızlı bir başlangıç yapmış olduk. DS Store İzmir’de şu an için DS 7 ve DS 3 Crossback olmak üzere iki ayrı modelde satış gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz modelleri deneyimlemek isterlerse, 24 saatlik süre boyunca otomobilleri test edebilecekler. Bu yıl içinde zarif, güçlü ve sofistike bir hat çizgisine sahip olan iddialı sedan modelimiz DS 9 Sedanı da tüm showroomlarımızda satışa sunacağız. Lüks segmentte Avrupa’da büyüyen 3 markadan biri olan DS, Türkiye’de önemli bir diğer segmentte yer alacak DS 9 Sedan modelinin gelmesiyle birlikte Türkiye’deki yükselişini sürdürecektir. Aynı zamanda DS olarak yatırımlarımız 2021 ve 2022 yıllarında da farklı şehirlerde sürecektir.”

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz