TÜV SÜD D- Expert 20. Şubesini Balıkesir’de Açtı

tuv sud d expert subesini balikesirde acti
tuv sud d expert subesini balikesirde acti

İkinci el otomobil ticareti, sektörün hem rakamsal hem de işlevsel konular bakımından büyük bir bölümünü kapsıyor. Ekspertiz zorunluluğuyla başlayan yeni dönemde, ekspertiz merkezleri otomotiv sektörünün tamamlayıcı unsuru olmaya devam ederken firmaların yatırım ve şubeleşme çabaları hızla devam ediyor. Gerçekleştirdiği yeniliklerle sektördeki öncü firmalardan biri olan TÜV SÜD D- Expert İstanbul Kadıköy şubesinin ardından 20. şubesini de Balıkesir’ de açtı.


Türkiye’nin birçok noktasında hizmet vermeye devam eden TÜV SÜD D-Expert şubeleşme sürecine hız kesmeden devam ediyor. 2018 Mart ayı itibariyle son tüketiciyle buluşan firma hizmetini en üst seviyelere taşımak ve sektörde öncü olmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Hizmet ağını ve ürün çeşitliliğini genişletmenin yanı sıra müşterilerine en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına da geliştirmeler yapıyor.

Firma tüm Türkiye’deki alıcı ve satıcılarla buluşmak adına attığı adımları pandemi sürecinde de devam ettirirken, hizmet zincirine son olarak Balıkesir Altıeylül şubesini kattı. Perakende hizmet noktalarını arttırırken, kurumsal müşterilerinin re-marketing ve filo operasyon süreç yönetimlerini gerçekleştiren TÜV SÜD D-Expert, sektörde alıcı ve satıcılar için güven noktası olarak konumlanmaya devam ediyor.

İkinci el araç ticaretinde aracın geçmiş ve mevcut durumu hakkında yeterli bilgiye sahip olunamaması alıcıların en çok çekindikleri noktalardan biri. Sıfır araçlarda ilk kullanıcı olmanın verdiği güven sebebiyle yaşanmayan bu endişe ikinci el araçlar ticaretinde fazlasıyla yaşanıyor. İkinci el araç alacak olan vatandaşın güvenli bir ikinci el alışverişi yapmasını sağlayan şirketler hiç şüphesiz ekspertiz şirketleri. İkinci el araç sektöründe tarafsız firmaların şube sayılarını arttırması ve son teknoloji ile hazırlanan ekspertiz raporlarının güvenilir olması sebebiyle tüm kaygılar tamamen ortadan kalkıyor. Oto Ekspertiz sayesinde aracın geçmiş ve mevcut durumu öğreniliyor. Ekspertiz raporunda, aracın kaza geçmişi, değişen parçaları ve benzer bilgileri görüldüğü için alıcılar araçlarını güvenle satın alabiliyor.


İlk yorum yapan olun

Yorumunuz