MINI Aceman, En Yeni Elektrikli Konsept

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept
MINI Aceman, En Yeni Elektrikli Konsept

MINI’den çok yeni tam elektrikli konsept model daha geldi, Aceman. MINI ürün ailesindeki ilk tamamen elektrikli crossover modeli olan ACEMAN, Düsseldorf’daki dünya prömiyerinde ortaya çıkan Mini elektrikli konsept Aceman, tam bir ikon tam bir yenilik önderi.

MINI Başkanı Stefanie Wurst: “Aceman’i bir kutuya konamayacak bir karakter olarak görüyoruz. Süper güçleri olan bir süper kahraman. Kendini tekrar tekrar icat eden, bireysellik için çok fazla alana sahip harika bir karakter. Hem içeride hem dışarıda” olarak tarif ediyor.

MINI Concept Aceman, daha sürdürülebilir, bağlantılı otomobillerde yeni bir çağı temsil ediyor ve teknolojik gelişmeleri, karizmatik sadeliği ve sürüş heyecanını bir araya getiriyor.

İlk tamamen elektrikli MINI Crossover SAV, kendine özgü MINI çevikliği ile yenilikçi tasarım düşüncesini bir araya getirirken, garantili bir sürüş pozisyonu sunar. Bir MINI’yi neyin yaptığını gösterir: heyecan verici oranlar, ayırt edici çizgiler ve akıllı işlevsellik. MINI Concept Aceman, çevik ve güçlü, ancak zamansız bir incelik duygusuyla yeni bir maceranın başlangıcıdır.

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

GELENEKLİ TASARIMIN GELECEĞİ

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

MINI Concept Aceman, SAV’ın modern bir yorumudur, ancak çevik MINI formundadır. Açıkça tanımlanmış konturları ve temiz kenarları etkileyici bir etki yaratır.

Etkileyici açık turkuaz renk tonu, heyecan duygusuna katkıda bulunur. Işığın düşme şekline bağlı olarak, renk daha parlak veya daha koyu görünür, bu da yüzeylere ve kenarlara ince bir üç boyutluluk verir. Portbagaj İngiliz Yarış Yeşili rengindedir ve PVD kaplamanın bukalemun etkisi sayesinde mavi, mor, yeşil, turkuaz ve pembenin farklı tonlarında parlar.

İÇ STİL – YENİ BİR MİNİMALİZM

MINI Concept Aceman’in iç tasarımı, klasik ve sportif MINI tasarım öğelerini baştan sona zarif el yapımı dokunuşlarla birleştirir. Kapıların etrafındaki geniş açık alanlar ve yumuşak yüzeyler sıcaklık ve rahatlık duygusu getiriyor ve panoramik tavan ışığın içeri girmesine izin veriyor.

İKONİK ÖN PANEL

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Bir sörf tahtasını andıran gösterge paneli, uzun ve güzel bir eğride yatay olarak yüzer. Tüm uzunluk, özellikle oluşturulmuş ses kolajlarıyla birlikte, tamamen yeni bir iç mekan deneyiminin etkilerini keşfetmenize olanak tanıyan, animasyonlu projeksiyonlar için bir sahne görevi görür. Eşsiz yanardöner PVD kaplama, parıldayan metalikte parlak bir renk tayfı yaratır.

GENİŞ İÇ TASARIM

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Üstte açık ve arkaya doğru uzanan şeffaf yüzer orta konsol, ruh halinize göre kablosuz şarj alanı, bardaklık veya başka bileşenler eklemenize olanak tanıyor. Panoramik tavanla birlikte serbest yüzen tasarım, otomobilin ferah ve havadar olmasını sağlıyor.

GEÇİŞLER – GELECEĞE YENİDEN BAKILDI

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Gösterge panelinin hemen altında yeni yorumlanmış geçiş çubuğu bulunur. MINI Concept Aceman’deki tek analog kontrol elemanıdır ve park frenini, vites seçimini, başlatma/durdurma işlevini, deneyim modlarının seçimini ve ses kontrolünü entegre eder.

YARATICI OTURMA GÜCÜ

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Ön ve arka koltuklar görsel ve ergonomik olarak güzel. İnce renk kombinasyonlarında düz örgü, kadife velur ve waffle kumaş kombinasyonlarından üretilen bu modeller, iç kısımlara mükemmel uyum sağlar ve kafalık ve yüzeylerin birbirine nazikçe akması sağlanır.

YENİLİKÇİ KAPI TASARIMI

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Kapılar ayrıca minimalist tasarım anlayışını takip ederek, yumuşak yüzeylerle yapılan güçlü ama davetkar yapılar oluşturuyor. Döşemeli bağımsız kapı kolu ve hoparlör, iç mekanın geri kalanıyla heyecan verici bir kontrast sağlar ve kullanıcı deneyimini daha da geliştirir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞE BİR ADIM

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Detaylara ve kaliteye azami özen gösterilerek üretilen sürdürülebilir malzemelerin tamamı geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır. Renk nüansları ile birlikte şaşırtıcı bir kontrast etkileşimi, son derece duygusal bir sürüş deneyimi sunar.

SEÇİMİNİZİ SÜRÜ – DENEYİM MODLARI

MINI Concept Aceman’in içinde kendinizi farklı dünyalara bırakın. Üç yeni deneyim modu, kullanımınız için farklı yollar gösterir ve ekranların keyfini çıkarır. Öyleyse kendinizi şımartın ve iç mekanınıza hayat verin.

KİŞİSEL MOD

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Bu tamamen ekranları kişiselleştirmekle ilgili. Ayrıca gösterge panosuna yansıtılan ve küratörlüğünde seslerin eşlik ettiği bir dizi ince animasyonlu arka plan görüntüsü arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı örnekler, gökyüzünde hareket eden bulutları, kıyıda kırılan dalgaları ve bir yüzme havuzunda hareket eden pırıltılı suları içerir.

AÇILIR MOD

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

Pop-Up modu, bir MINI’de sunulan ilk deneyim odaklı navigasyondur – sürpriz unsurunu bile içerir. Dışarıda yemek yeme, etkinlikler, trendler veya hareketli bir çarkıfelek döndürme gibi bir deneyim kategorisi seçerek nereye gitmek istediğinize karar verebilirsiniz.

CANLI MOD

MINI Aceman En Yeni Elektrikli Konsept

MINI Concept Aceman’in Canlı Modu, her yolculuğu daha eğlenceli, etkileşimli ve eğlenceli hale getirir. Bu modda, araç durduğunda tüm ekran alanı için tamamen yeni bir etkileşimli tasarım oluşturabilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*