Suvmarket Müşterilerine, Ağustos Ayına Özel Kampanya

Suvmarket Musterilerine Agustos Ayi Ozel Kampanya
Suvmarket Müşterilerine, Ağustos Ayına Özel Kampanya

Suvmarket, ağustos ayı özel kampanyası ile müşterilerine 200.000 TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânı ve 100.000 TL 12 ay sıfır faiz seçeneklerinin yanında cazip fiyatlarla Doğan Trend güvencesiyle ulaşma şansı sundu.

Doğan Trend Otomotiv girişimi olan Suvmarket, Türkiye’de kullanıcıların tercih ettiği otomobil segmenti olan SUV modellerini Doğan Grubu güvencesi ve uygun ödeme koşullarıyla tek bir platformda buluşturmayı sürdürüyor.

Suvmarket, müşterilerine ağustos ayında fırsatlar sunmaya devam ediyor. Güvenle seçim yapılabilen, tamamen yenilenmiş, garantili her marka SUV’un satışa sunulduğu Suvmarket, Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el SUV satış platformu olarak da dikkat çekerken, müşterilerine cazip fiyatlı araçları online satın alma imkânı da sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el SUV satış platformu olarak dikkat çeken Suvmarket, güvenle seçim yapılabilen, tamamen yenilenmiş, garantili her marka SUV’un satışa sunulduğu Suvmarket, müşterilerine cazip fiyatlı araçları online satın alma imkânı da sunuyor. Suvmarket’ten alınacak tüm araçlar için cazip fiyatların yanında ağustos ayında da isteyen müşteriler 200.000 TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğine ulaşabilirken, dileyenler 100.000 TL, 12 ay sıfır faiz ile kredi imkânına sahip oluyor.

Doğan Grubu güvencesiyle sertifikalı, garantili SUV modelleri

Suvmarket, platform avantajlı fırsatlarının yanı sıra; değişim/iade garantisi, test sürüşü, TSE onaylı ekspertiz raporu ve değerinde takas gibi hizmetleriyle güven verirken aynı zamanda rakiplerinden de farklılaşıyor.. Suvmarket, özenle seçtiği araçları alıp, itinalı bir süreç ile tüm bakımlarını, hijyenik temizliğini ve teknik kontrollerini yaparak, sertifikalı bir şekilde müşterilerine sunuyor. Özenle seçilmiş, itinayla hazırlanmış kullanılmış SUV’lar, SUV Uzmanı Suvmarket’te yer alıyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz