Kosher Sertifikası

kosher

Hangi ürün için koşer işaretini kim alır?

İbranice’de “Hechscher”  adı verilen  koşer   işaret  , üretici veya  gıdadaki  takviye  için önemlidir. Kozmetik ve  kozmetik  alanında   endüstrinin tedarikçisi     olarak, koşer işaretinden yararlanacaksınız  siz. Bu şekilde  , eyaletinizi derhal güvenilir bir  şirket  kullanımı olarak   koşer işareti ile  işaretlenmiş ortaklar ve müşterilerle sunarsınız   .  Ürünler ve katkı maddeleri önyargısız  ve  üretim süreci  boyunca   en yüksek hijyen standartları   .

Günümüzde işlenip diğer ürünlerle karıştırıldığında  veya    katkı maddeleri ile desteklendiğinde, zamanın% 90’ından fazlasında,  Kosher sertifikası  önem kazanmaktadır.    Ydów  inancının takipçileri,   inançlarının  ilkeleriyle aynı fikirde olmadıkları garanti edilir.  Sağlık bilincine sahip insanlar, tüketici, vejetaryenler ve veganlar için   ,  koşer işareti  ürünün saflığını olduğu  gibi belgeliyor.   biz hayvan yetiştiriciliği yapıyoruz

  1. Sertifikasyon süreci –  koşer sertifikasyonu için üç adımda

Sertifika  alma süreci    ,  ürünün ürünü ile  ayrı bir biçimde ayrıntılı bir kombinasyonunu elde etmek için  ürünün  analizi ile  başlar.   listeler.  Bu     analizin amacı doğrultusunda    , size tamamen bize gönderilmiş olan model formları sağlayacaksınız. Koşer olmayan modellerde  ,  uygun bir   koşer alternatifi  sunuyoruz.

Eksiksiz formlara ek  olarak, sizden aşağıdakilerle  ilgili eksiksiz ve ayrıntılı bir  dokümantasyona  ihtiyacımız var:

  • üretim sürecinin  sonu
  • depolamanın yanı sıra  nakliye ve paketleme açıklaması
  • HACCP Enplanları ve  var  olan  ÇKP noktaları
  • Üretim sürecinin üretim süreci   akış şemasının  tanımı

Bu belgeye    dayanarak,  bir  denetim  yapılabilir w.Na bu temelde ürünlerinizin  marka ile belgelendirilip belgelendirilemeyeceğini  belirleyeceğiz.   Koşer seni.

Adım 2 – Yerinde denetim

Ürünleriniz koşer  sertifikalı ise,  denetim sizin yerinizde     gerçekleşebilir.   Denetimden iki  hafta önce,  sizinle  toplantı için bir  tarih belirleyeceğiz.

  1. Adım — Kosher Sertifikası

Denetimden   sonra, derhal  koşer  sertifikaları vereceğiz  ve  şirket ekipmanınızda kullanılmak üzere  koşer logonuzu / etiketinizi  alacağız.  ,  reklam maddesi ve ambalaj. Bir yıl sonra,  koşer sertifikası  güncellenmelidir.

 koşer sertifika,  koşer sertifika, sepet sertifika fiyatı

Tel : +49 179 423 98 03

İnternet Sitesi : https://www.kosherzert.de/pl/certyfikat-koszernosci/certyfikat

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz