Mekanizmalı Tv Koltuğu ve Koltuk Takımı

Mekanizmali Tv Koltugu ve Koltuk Takimi
Mekanizmali Tv Koltugu ve Koltuk Takimi

Konfor, rahatlık ve ergonomi aslında çok basit kelimeler olarak görülse de tüm yaşamımızı etkileyen ve hatta bunun yanı sıra vücudumuzu bile şekillendiren unsurlardır. Özellikle ergonomi, sanıldığı kadar basit bir terim olmamak ile birlikte uzun zamandır üzerinde ciddi araştırmalar yapılan bir olgudur.

Baressi Mobilya, Masko içerisinde bulunan akıllı mobilya modelleri üreten ve aynı zamanda da kişiye özel olarak tasarlayarak üretimini gerçekleştiren bir mobilya firmasıdır. Ürünlerinde konfor ve ergonomiyi birinci plana alarak çalışmalar gerçekleştiren Baressi Mobilya; akıllı mobilya modellerini de Türkiye’ye getiren ve bu alanda ülkemizde ilerlemesini sağlayan öncü firma olmayı başarmıştır.

mekanizmali koltuk takimi

Teknolojik özellikleri ve son trendleri mobilyalara entegre eden Baressi Mobilya, mekanizmalı koltuk takımı ve tv koltuğu ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Mekanizmalı Mobilya Nedir ?

Koltuk takımı, tv koltuğu gibi evlerde en çok kullanılan mobilya modellerini teknolojik yeniliklerle birleştiren Baressi Mobilya, mekanizmalı mobilya modellerini üretmiştir. Kol, baş ve ayak gibi kısımlarınlarının hareket ettiği, koltuk modellerinde şarj kitlerinin bulunduğu ve medikal anlamda rahatlıkla kullanılabilecek olan mekanizmalı koltuk takımı modelleri ve tv koltuğu modelleri, tamamen sizin ergonomik yapınıza uygun olarak kişiye özel olarak üretilmektedir.

baba koltugu

Masko Akıllı Mobilya Modelleri

Baressi Mobilya; akıllı mobilya modellerini ve mekanizmalı koltuk modellerini Masko mağazasında sizler için özel olarak sergilemektedir. Konforun ve ergonominin hakim olduğu Baressi Mobilya Modellerini daha yakından görmek için Masko mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

akilli mobilya

Kişiye özel üretim seçeneği ile dilediğiniz değişimleri yaptırarak sadece size özel üretim yapılmasını sağlayabilir ve aynı zamanda da hem yurt içi hem de yurt dışına mobilya gönderimi seçeneği ile hayal ettiğiniz mobilya modellerine kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

tv koltugu

Eğer Masko Baressi mağazasına herhangi bir ulaşımınız bulunmuyorsa, sosyal medya hesapları üzerinden Baressi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz