Modoko Ev Dekorasyon Ürünleri ve Mobilya Grupları

ev dekorasyonu
Modoko Ev Dekorasyon Ürünleri ve Mobilya Grupları

Birinci sınıf hammaddesi ile konfor alanlarınızdaki şıklığı ve aynı zamanda ergonomiyi sağlayan Macitler Mobilya, hem ülkemizde hem de yurt içinde dekorasyon projeleri gerçekleştiren büyük bir firmadır. Özellikle vermiş olduğu iç mimarlık hizmeti ile konfor alanlarınızdaki ergonomiyi yansıtan ve Türk mobilyasını dünyaya tanıtan Macitler Mobilya, dünyanın en kaliteli mobilya markaları sıralamasında listeye girmiş bir mobilya firması aynı zamanda da istihdam merkezidir.

Dünya trendlerini yakından takip eden ve bu dünya trendlerini ülkemize uyarlayarak mükemmel dekorasyon projeleri gerçekleştiren Macitler Mobilya, kurulduğundan bu yana kendi koleksiyonlarını üreterek tamamen kişiye özel tasarımlar gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Macitler Mobilya Modoko’da

Ev dekorasyonu ve mobilya grupları için kişiye özel dekorasyon projeleri oluşturan Macitler Mobilya, zamansız mobilya modellerini modernlik ve minimallik ile buluşturarak sizler ile buluşturmaktadır. Türkiye’nin en büyük mobilya çarşılarından biri olan Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde ürünlerini sergileyen Macitler Mobilya, yemek odası takımı, koltuk takımı ve daha birçok farklı mobilya grubunu da size özel olarak üretmektedir.

yemek odasi takimi
yemek odasi takimi

Ödüllü yemek odası takımları için Macitler Mobilya

Macitler, özel olarak hazırlamış olduğu dekorasyon projelerinde ve özellikle de yemek odası takımı modellerinde ödül almış büyük bir firmadır. Kişiselleştirilebilir mobilya modelleri ile alana ve kişiye özel olarak değiştirilebilir olan Macitler Yemek Odası Takımı modelleri için Modoko mağazasını ziyaret edebilir ve aynı zamanda da iç mimarlardan detaylı bilgi alma fırsatı edinebilirsiniz.

modoko

Modern Mobilya Firması; Macitler Mobilya

Serdal Macit, Türkiye’nin en büyük mobilya firmalarından biri olan Macitler Mobilya’nın sahibi olmanın yanı sıra trendleri ve şıklığı ülkemize kazandıran en önemli girişimcilerden biridir.

serdal macit

Macitler Mobilya firmasının kuruluşundan şimdiki halini almasına kadar her aşamasında rol oynayan, modern mobilya ile Türk dekorasyonunu birleştirerek ergonomiyi bizlere sunan Serdal Macit, kurumsallığın ve hizmetin önemli bir noktaya çıkmış olduğu Macitler Mobilya için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz