CMS’nin C33 Jant Modeli, ABC Award 2022: The World of Mobility’den Ödül Kazandı

CMSnin C Jant Modeli ABC Award The World of Mobilityden Odul Kazandi
CMS’nin C33 Jant Modeli, ABC Award 2022 The World of Mobility’den Ödül Kazandı

CMS ürün gamının en yeni üyesi C33 jant serisi, Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ABC Award 2022: The World of Mobility’de, Ulaşım Kategorisi dahilinde bulunan, Otomotiv Parçaları ve Aksesuarları kategorisinde ödüle layık bulundu.

Almanya’da faaliyet gösteren CMS Automotive Trading GmbH’nin 25. yılına özel olarak tasarlanan yeni jant serisi, geçmişten günümüze, yıllar içinde evrilen CMS tasarım dilini en iyi biçimde yansıtmasıyla bu anlamlı ödüle ulaştı.

CMS C33 jant serisi, ABC Award 2022: The World of Mobility tarafından; “Dramatik ama zevkli tasarımıyla C33, CMS’nin yıllar boyunca geliştirilen tasarım dilinin doruk noktası. Köşeli çizgileri ve akıcı yüzeyleri, C33’e çarpıcı bir görüntü verirken, iyi düşünülmüş küçük detaylar karakterini zenginleştiriyor. Sadece zarif bir şekilde tasarlanmamış, aynı zamanda zorlu mekanik testlerden geçmek için de titizlikle üretilmiş. Neredeyse her otomobilde şık görünen hafif ve güçlü bir jant” olarak tanımlandı.

Aldıkları sayısız ödüle bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşadıklarını belirten CMS CEO’su Ünal Kocaman; “Ürünümüzü tasarlayan ve geliştiren, Aftermarket ve Tasarım Bölümü başta olmak üzere; ödülü kazandıran C33 jantımızın, ilk fikirden nihai ürüne kadar gerçekleşmesi için doğrudan ya da dolaylı olarak katkıda bulunan tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum. En iyi otomotiv markalarına verilen bu ödülle CMS’nin üstün kapasitesini ve yeteneklerini bir kez daha ispatlamış olduk. Bu ödülü bizlere layık gören jüri üyelerine de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. Yıllardır olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin, ürünlerimizi güvenle tercih etmeleri için bir diğer başarımızı tarihimize eklemiş olmaktan dolayı gurur duyuyoruz” dedi.

Her yıl Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ABC Award, otomotiv endüstrisinin en iyilerini, tasarım, inovasyon ve marka bakımından çeşitli kategorileri içeren geniş bir yelpazede değerlendirerek ödüllendiriyor. Alman Tasarım Konseyi’nin ABC Award için bir araya getirdiği jüri, Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinden gelen tasarımcı, marka uzmanları ve akademisyenlerin katılımıyla disiplinlerarası bir ekipten oluşuyor. Bu çok uluslu ve saygın jüri, katılımcıları ve ürünlerini sadece fikir, ürün estetiği, tasarım kalitesi ve fonksiyonellik bakımından değil, aynı zamanda geleceğe uyumluluk ve sürdürülebilirlik açısından da değerlendiriyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz