Yerli Otomobil TOGG’dan Ön Sipariş Açıklaması!

Yerli Otomobil TOGGdan On Siparis Aciklamasi
Yerli Otomobil TOGG'dan Ön Sipariş Açıklaması!

29 Ekim’de Bursa’nın Gemlik ilçesindeki kampüsü açılan yerli otomobil TOGG için geri sayım başladı. Şubat ayında ön sipariş süreci başlayacak olan araç, 2023 yılı Mart ayında ise yollara çıkacak. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aracın ön sipariş süreci hakkında TOGG’dan açıklama yapıldı.

TOGG ön sipariş sürecinin Şubat 2023 itibarıyla başlayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ana kadar Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği ön siparişler dışında sipariş alınmadığı bildirildi.

TOGG İÇİN KESİN TARİH VERİLDİ

Togg’un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

”Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı cihazımıza olan ilgiyi gururla takip ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibarıyla başlatacağız.

O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility9 vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz.

Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz”.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz