En İyi “10” Klonlama Uygulaması

En Iyi Klonlama Uygulamasi

En  iyi “10” uygulama çoklama, klonlama programları nelerdir?         Teknolojinin    gelişmesi ve akıllı cihazların  hayatımızda  büyük önem kazanması ile birlikte hem  normal  hayatımızda hem de  iş hayatımız.   Bu uygulamaların    hayatımızda  kullanılma  sıklığı o kadar artmıştır  ki,  bu uygulamaların klonlanmasına ihtiyaç duyulmaktadır.     Başta iletişim uygulamaları olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı,  bu uygulamaları hem  ticari kullanım hem de bireysel kullanım için yeniden üretmemiz gerekiyor.  Peki,    bu süreç için “10” en iyi uygulama nelerdir?

Paralel Uzay

Paralel   uzay, bu alanda en çok  bilinen ve tercih edilen uygulamalardan biridir.  Parallel Space free sürümü,  bir uygulamayı dulicate etmeniz için 6 yuvaya sahiptir.    Ayrıca, Parallel Space  ile  yeniden ürettiğiniz uygulamalar  için temalar ve simgeler ayarlama gibi  çeşitli yaratıcı olanaklar sunar  .      Parallel Space uygulamasını   ücretsiz kullanıyorsanız, uygulama içi reklamların  sıklığı sizi rahatsız edebilir; but  ücretli sürümü  kullanarak, üstesinden gelebilirsiniz.  Bu sorunu ve uygulamalarınızı verimli bir şekilde çoğaltın.

Çift Alan

Adından da anlaşılacağı gibi, Çift Uzay,  Paralel Uzay’a benzer bir programdır  .   Özellikler açısından, neredeyse aynıdır.   Kullanım sıklığı  ve popülerlik  açısından    bakacak olursak hemen hemen aynı seviyede bir uygulama klonlama programı  olduğunu söyleyebiliriz.     Özetle,  uygulamalarınızı   çoğaltmak  istiyorsanız, Dual Space  kesinlikle size çözüm sağlayacaktır.

2Hesaplar

2Acounts kesinlikle uygulama klonlama için en iyi ve en popüler programlar arasındadır. Yayınlandığı günden bu yana    kullanıcı sayısı  çok hızlı bir şekilde artmıştır.   Bunun en büyük nedenlerinden biri, uygulama içi reklamların diğer programlardan daha az sıklıkta  gösterilmesidir.   Önceden,  kullanıcılar için daha rahat bir  kullanıcı deneyimi sunuyor!  Diğer bir  neden  ise  bu kullanım deneyimini      sağlarken bir yandan da özellik  olarak  uygulamaları çoğaltma  ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır.

Çoklu Uygulamalar

Multi  Apps,  application multiplexing programları arasında önde gelen isimlerden biridir. Bir özellik olarak,   kullanıcılarının ihtiyaçlarına yeterli düzeyde çözüm sunar. Tabii ki,    ücretsiz sürümü  kullanıyorsanız  ,  Çoklu Uygulamaları  kullanırken uygulama içi reklamlara  da maruz kalacaksınız; ancak s’yi ayıran özellik.   Diğer programlardan Çoklu Uygulamalar  ,  çok az uygulama içi izin isteği olmasıdır.      Özetle, kişisel verilerin gizliliği konusunda temkinli bir  kullanıcıysanız  , Multi Apps bu  alandaki  isteklerinizi karşılamanız   için bir  programdır!

DR. Klon

  1. Clone en çok tercih edilen uygulama klonlama programlarıdır.   Clone uygulamasını  diğer uygulamalardan  ayıran  özellik, uygulama içi güvenlik ve bildirim ayarları  için çok seçenekli bir  kullanım deneyimi sunmasıdır.   Bu seçenekler      sayesinde başkalarının uygulamanıza erişmesini  veya bildirimlerinizi  görmesini istemiyorsanız gerekli önlemleri alabilirsiniz.

En çok  bilinen ve tercih edilen ilk 5  uygulama yukarıdaki gibidir.    Bu uygulamalara   ek olarak “Parallel U“, “Super Clone“, “MoChat“, “Multi –  Multiple Accounts AppveDo Multiple Space” programlarını da listeye  ekleyebiliriz.  Bu programlar, uygulama çoklama ve klonlama konusunda size yardımcı olacaktır.

 YourFreeSpines tarafından desteklenen bu sanat.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz