Yapay Zeka ve Dijital Varlıkların Güçlü Kantitatif Alım Satım Silahı

Clipboard

1980’den bu yana, zengin ve fakir arasındaki küresel uçurum daha da genişledi. Dünya milyarderlerinin serveti yılda% 13 oranında artıyor ve sıradan işçiler için yıllık ortalama ücret artış oranı sadece% 2’dir. Credit Suisse araştırmasına göre,  2017 yılında dünya servetinin% 50’si% 1 oranında yoğunlaşmıştır.  İngiliz Parlamentosu tarafından 2030 yılında yayınlanan rapor, dünya servetinin% 64’ünün% 1 oranında yoğunlaşacağını gösterdi.

Neyse ki, zamanın akıntısındaki tüm zorlukların üstesinden gelerek ilerleyen öncüler her zaman vardır. Merkezi dünyayı değiştirmek için öncüler blockchain teknolojisi ile ortaya çıktı. Önümüzdeki on yıl içinde, ademi merkeziyetçilik düşüncesi akımı dünya çapında blockchain’i süpürdü ve servet adaletinin şafağını görmemize yol açtı. Blockchain teknolojisi, kripto dijital varlıklarla el ele gidiyor ve birbirlerinin varlığının temelini oluşturuyor. Blockchain teknolojisinin popülerleşmesi  ve sürekli uygulanmasıyla, kripto dijital varlıkları geleceğin toplumunun baskın gelişim eğilimi haline gelecektir. ademi merkeziyetçilik ve sabitin özellikleri, blockchain kodlu dijital varlıklara karşılık gelen bükülemez versiyonların, açıklığın, şeffaflığın vb. Sayısını belirler,  Zenginliği nispeten adil bir şekilde yerinden edecekler.

Ancak birçok yatırım pazarının aksine, dijital varlık yatırım piyasası dünyada trend oluyor. Ticaret piyasası günde 24 saat çalışır ve maksimum fiyat gibi bir koruma mekanizması yoktur. Bu nedenle, bireysel yatırımcıların dijital varlıklar için ikincil pazarda kar etmesi kolay değildir.Deneyim eksikliği, yeterli zaman ve enerji, yönetişimi etkileyen ruh hali değişimleri, sürekli karlar ve diğerleri dahil olmak üzere çözülmesi zor sorunlar vardır. Güçlü bir AI nicel anlaşma hizmeti, yatırımcıların maksimum kar elde edebilmesi için anlaşmayı otomatikleştirebilir.  Gelecek, bilgisayar nicel ticaret çağı olacak, kişisel yatırımın bilgisayar niceliğine karşı kazanma şansı yok. Bu yüzden en son varlık yönetimi platformları, hizmeti sağlamak için bilgisayar nicel ticaretini kullanmaya başlıyor.

Yarının ARK’ı 2020 yılında Aktor’da kuruldu ve Anad  ve Kevin tarafından kuruldu. Dijital varlıkların ticaretinin ihtiyaçlarını karşılamak için, farklı borsalar arasındaki fiyat farkına dayanan akıllı bir ticaret robotunu başarıyla geliştirdi.   Dijital varlıkların ticareti için istikrarlı bir kar alanı yaratmak, yatırımcıların ellerini ve zihinlerini serbest bırakmak, yatırım sorunlarını tamamen çözmek ve elde etmek için akıllı algoritmaları, dağıtılmış depolamayı ve dev bilgisayar işlemeyi birleştiren yeni nesil bir kuantum sistemi yapay zekasını piyasaya sürdü.   Kârlar sürdürülebilir ve istikrarlıdır.

Yarının ARK’ının finansal yatırım, blok zinciri, dijital varlık ticareti, yapay bilgisayar zekası ve diğerleri alanlarından yetkin ekibi, ticaret ortamının karmaşıklığını ve kullanıcı ihtiyaçlarının çeşitliliğini düşündük, piyasaya sürülmeden önce Yarının ARK’ının birkaç tipik testini gerçekleştirdik   ve beş avantaj ve iki strateji benimseyerek Tomor row’un ARK’ı farklı kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir.

Beş avantaj

Basit süreç: öğrenme maliyeti yok, bir ticaret sistemi başlatın, tam otomatik vesayet.

Otomatik Ticaret: 7 * 24 kesintisiz otomatik ticaret, izlemeye gerek yok, akıllı şelale kontrolü veStop Profit takip ediyor.

AI Kümeleme Stratejisi: Gerçek zamanlı büyük veri analizi ve en son strateji parametrelerinin akıllı önerisi.

Lightning Network: Milisaniye seviyesindeki işlemlerin hızında kar etme şansını başlatın.

Dürüst ve güvenilir: Tüm veriler gerçektir ve kontrol edilebilir,hesap izinlerini tamamen kontrol edin.

Stratejiler

Yarının ARK’ı  , Martingail ticaret stratejisine ve ızgara ticaret stratejisine dayanan kaldıraç ızgarası, vadeli arbitraj ve diğer çok yönlü brüt nicel ticaret fonksiyonları yarattı ve yukarı ve aşağı yönlü trend izleme, anti-pin ve anti-şelale teknolojisi gibi teknik özellikler ekledi. karmaşık piyasa ortamı için daha uygundur.

Dünyanın en büyük yatırım piyasasında – döviz yatırım piyasasında, nicel ticaretin uygulanması yapay  zekaya yayıldı ve birçok kurumsal yatırımcı, serbest yatırım piyasasında, yapay zeka kuantum ticaretinin büyük ölçüde manuel ticaretin yerini aldığını gösteren nicel ticaret yapay zeka  hizmetine güvendi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ark.tomark.rowarks

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz