TOGG, akıllı cihazlarını birer sanat galerisine döndürüyor

togg galeri

Togg’un Mode Art uygulaması, dijital sanata yeni bir boyut kazandırıyor

Togg, kullanıcı odaklı, akıllı, empatik, bağlantılı, otonom, paylaşımlı ve elektrikli (USE CASE Mobility®) özelliklerini dijital sanatla ifade eden Mode Art uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Mode Art, akıllı cihazları birer sanat galerisine dönüştürerek, dijital sanat eserlerine erişilebilirlik sağlıyor. Kullanıcılar, uygulama ile T10X’lerinde özgün dijital sanat eserlerini görüntüleyip sergileyebiliyor, eserleri indirip, arka planı bir sanat galerisine dönüştürebiliyor.

Mode Art, akıllı cihazın araç içi ambiyansını kişiselleştirme imkânı sağlayarak, estetik arayışa yeni bir yön veriyor. Ayrıca, kullanıcıların kendi NFT koleksiyonlarını sergilemelerine olanak da tanıyor.

Mode Art uygulamasında, Togg’un dualite dünyasından yola çıkarak eser üreten sanatçılar Can Büyükberber, Nohlab, Mehmet Kızılay, Selay Karasu, Ahmet Said Kaplan, Güvenç Özel, Tiber Ergür ve Berkan Alkan’ın çalışmaları yer alıyor.

Kullanıcılar, ‘Anadolu Mirası’, ‘Dünya Dışı’, ‘Makine Görüleri’, ‘Neo-Doğa’, ‘Işık Sanatı’, ‘Spektrum’ ve ‘Gerçeğin Ötesi’ başlıklarını taşıyan, her biri eşsiz koleksiyonlar arasından bir seçim yapabiliyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise müzik terapi. Kullanıcılara müzikle meditasyon yapma imkânı sunan Mode Art, klasik Türk müziğinin derinlikleri ile sesin iyileştirici gücünü birleştirerek benzersiz bir müzik kütüphanesi seçeneği yaratıyor.

Mode Art uygulaması Trumore dijital premium üyelerine sunuldu ve 2023 yılı T10X teslimatlarında standart olarak yüklü.