Go Green Türkiye resmen kapılarını açtı!

gogreen

Go Green Türkiye 2023: Elektrikli Araç Fuarı Bursa’da Başladı

Elektrikli araç sektörünün en önemli buluşması olan Go Green Türkiye 2023, Bursa Tüyap’ta kapılarını açtı. Fuarda, elektrikli araçların son modelleri, şarj teknolojileri, ekipman ve donanımları sergileniyor. Fuar, elektrikli araç tutkunlarının akınına uğruyor.

Elektrikli Araç Deneyim Alanı’nda Sürüş Keyfi

Go Green Türkiye 2023, ziyaretçilerine elektrikli araç deneyimi sunuyor. Fuarda, Hyundai, Kia, Leapmotor, MG, Opel, Skywell ve Was Motor gibi markaların yeni modelleri, Elektrikli Araç Deneyim Alanı’nda test sürüşüne açık. Ziyaretçiler, elektrikli otomobillerden elektrikli motosiklet, bisiklet ve scooter’a, golf arabalarından kamyonetlere kadar birçok aracı yakından inceleme ve sürme şansı buluyor.

Elektrikli Araç Sektörünün Geleceği Go Green Türkiye’de Şekilleniyor

Tarsus Fuarcılık ve No On Fuarcılık tarafından, Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği’nin (TEHAD) destekleriyle düzenlenen Go Green Türkiye, elektrikli araç sektörünün geleceğine ışık tutuyor. Fuarda, elektrikli araç dünyasının inovatif ürünleri ve yeni teknolojileri görücüye çıkıyor. Fuar, aynı zamanda elektrikli araç sektörünün paydaşlarını bir araya getirerek, iş birliği ve ticaret imkanları yaratıyor.

Go Green Türkiye 2023, 18 Kasım’a Kadar Ziyaret Edilebilir

Yarının elektrikli araç dünyasına bugünden ev sahipliği yapan Go Green Türkiye 2023, 18 Kasım Cumartesi akşamına kadar ziyaret edilebilir. Fuarın ilk günü, yurt içi ve yurt dışından 1.500’ün üzerinde profesyonel ziyaretçi ağırladı. Fuarın organizatörlerinden Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, fuarın sektör için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, “Açılışla birlikte yoğun bir ziyaretçi ilgisi oldu. Gözlemlediğimiz kadarıyla katılımcılar da ziyaretçiler de fuardan oldukça memnun. Bu organizasyonu, sektörün kalbi Bursa’da gerçekleştiriyor olmak bizim açımızdan da gurur verici” dedi.