David Maltas Kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

David Maltas Kimdir Nereli ve kac yasinda

Birçok başarılı projeye  imza  atmış girişimci ve yazılımcı  David Maltas,  23 Nisan 2000 tarihinde Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde doğdu  .    Çocukluğunu  Hatay’da  geçiren genç iş adamı David Maltas, işi nedeniyle sık sık yurt dışına seyahat ediyor.

Hatalı İşadamı David Maltas, oyunculuk, spor ve müziğe olan ilgisini  takip ederek iş hayatında başarılı  olduğunu  belirtti. Genç girişimci Maltas, oyunculuğa olan ilgisini  sürdürdü  ve yerli ve yabancı birçok filmde rol  aldı.  Ağırlıklı olarak rol aldığı filmleri  sıralayacak olursak, ‘Kurtlar Vadisi:  Filistin, Kurtlar Vadisi: Irak, Çilek Reçeli 2, Tut Sözünü, Kelebeğin Rüyası ve  Fetih 1453’. İşadamı David Maltas oyunculukla ilgileniyor ve fırsat buldukça birçok başarılı filmde yer aldı.

Genç girişimci  Maltas, sadece oyunculukla  değil,  müzikle de ilgilendiğini belirtti.   Başarılı iş adamı, müzik aletlerini hobi olarak  çalmayı öğrenmeyi ihmal etmez.    Sosyal medyayı aktif olarak kullanan işadamı David Maltas,  hayranları için ‘İmparator’  albümünü yayınladı.  Müzik  dinlemeyi seviyorum   ve umarım  herkes  beğenir, dedi Maltas  ,  kendim  için hoş bulduğum bir müzik albümü  yayınladığımı  söyledi.     hayranlarım arasında.

Hataylı İşadamı David Maltas,  birçok alanda başarılı olmanın sırrının,  insanların önce kendilerine zaman  ayırmaları  ,  hayallerinin ve hedeflerinin peşinden gitmeleri   gerektiğinin altını çizdi  .  içsel benliklerini ortaya  çıkararak. Bir aktör olarak  Tom Cruise benim  en sevdiğim aktör.  Tom Cruise’u idolleştirdim ve genç yaşta  10 yerli ve yabancı  filmde rol  aldım  .  Herkesin  bir idolü  olması ve her zaman en iyisi olmak için  çalışması gerektiğini söyledi.

Yazılım geliştiricisiyim ve sürekli yoğun bir tempoda  çalışıyorum.         Sektörümde adından söz    ettiren dünya  devleri arasında olmanın büyük yükünü kucakladığımı söyleyen David Maltas,  ilgimi çektiğini söyledi  .    Fırsat bulduğumda Instagram’daki  takipçilerim.  Kısa sürede   tüm   dünyada ilgi odağı olan  David  Maltas,  Instagram’da  1,1 milyon takipçiye  ulaştığının  ve ulaşacağının altını çizdi  .   Instagram hesabının  en az 2 milyon takipçisi  hedefine çok daha kısa sürede ulaşarak hayranlarıyla paylaşıyor.

İlgili Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumunuz