Elektrikli Scooter Hergele Destek Toplamaya Başladı

Elektrikli Scooter Hergele Destek Toplamaya Başladı
Elektrikli Scooter Hergele Destek Toplamaya Başladı

Yerli bir elektrikli scooter üreticisi olan Hergele, yatırımcılardan destek toplamaya başladı. Hem tüm dünyada hem ülkemizde hızla yaygınlaşan ve popülerleşen Elektrikli Scooterlar ülkemizde de üretilmeye başlandı. Yerli bir elektrikli scooter üreticisi olan Hergele ise yatırımcılardan destek toplamaya başladı.


Şu ana kadar Elektrikli scooter Hergele 13 bin 445 TL destek toplamayı başardı. Hergelenin toplam hedefi ise 100 bin TL destek toplamak. Hergele tarafından paylaşılan bilgilere göre Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilip üretilen Hergele elektrikli scooterları, birçok farklı şehir yapısı düşünülerek ve yaya ulaşımının zor olduğu şehirlerde ulaşımı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Katlanma özelliğine sahip olan Hergele 350 Watt gücünde elektrikli bir motora sahip bu sayede ise yokuşlarda da başarılı bir performans sunmayı hedefliyor. Hergele Elektrikli Scooter’ın iki farklı modeli var.

Base model ve Pro model olarak ayrılan Hergele modelleri sadece batarya gücü konusunda farklılık gösteriyor. Base model Hergele 7,8 Ah batarya ve 25 km menzil ile gelirken, Pro model 10.4 Ah batarya ve 35 km menzil ile geliyor. Her iki modelin de siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği sunuyor.

Elektrikli scooter Hergele’nin fiyatlarına gelecek olursak şu an için Hergele Elektrikli Scooterın Base modeline fırsatı ile 2 bin 390 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Hergele Pro modelinin fiyatı ise 2 bin 850 TL. şubat ayında siparişleri almaya başlayan Hergele, Mayıs ayında ise ürün teslimine başlayacak.İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın