750 Bin Dolar Değerindeki Porsche Carrera GT Kaza Yaptı

Porsche Carrera GT Kaza

Porsche Carrera GT’yi birçok insan, Hızlı ve Öfkeli Filmi’nin efsanevi oyuncusu Paul Walker’ın ölümüne sebep olan araç olarak bilir. Üretildiği yıllara göre çok güçlü ve çok hızlı olan Porsche Carrera GT, aynı zamanda günümüzde oldukça nadir bulunan süper otomobiller arasında bulunmakta.


Amerika’nın New York şehrinde ve Manhattan bölgesinde gerçekleşen kaza modifiye edilmiş bir Porsche Carrera GT’nin aşırı hız yaparak direksiyon hakimiyetini kaybederek park halindeki araca çarpması ile gerçekleşti ve kazanın görüntüleri etraftaki insanlar ve güvenlik kameralarına yakalandı.

750 Bin dolar Değerindeki Porsche Carrera GT’nin Kaza Görüntüleri:

Oldukça Nadir ve Pahalı Bir Otomobil

Amerika’da bulunan Gemballa adındaki bir firma süper otomobilleri modifiye ediyor. Oldukça pahalı ve nadir modifiyeler yapan bu firma, Porsche Carrera GT’yi de modifiye etmiş. Dünya üzerinde sadece 25 adet Gemballa firmasının modifiye ettiği araç bulunduğu için kaza yapan araçta oldukça nadir ve pahalı bir otomobil. Otomobilin değerinin ise 750 Bin dolar civarı olduğu tahmin ediliyor. Süper otomobil’in kaza yapmadan önceki hali ise oldukça etkileyici bir görünüme sahip.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Söylentilere göre kaza yapan Porsche Carrera GT’nin sürücüsü, uyuşturucunun etkisindeydi ve bu nedenle kaza yerinden hurda haline dönen aracı ile kaçtı. Kaçan sürücünün görüntüleri ise kameralara şu şeklide yansıdı.

View this post on Instagram

WTF 🙃🙃 #porsche

A post shared by Exotics Vs Classics (@speedtimers) on


İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın