Bentley Bacalar Yeni Renklerini Tanıttı

Bentley Bacalar Kırımız Renk

Bentley Bacalar Yeni Renklerini Tanıttı. Lüks otomobil üreticisi Bentley, geçtiğimiz aylarda yeni üstü açık modeli Bacaları tanıtmıştı. Bacalar ismini taşıyan bu ultra lüks otomobilden sadece 12 adet üretileceği ve araçları fiyatlarının 1,9 milyon dolar olacağı açıklanmıştı.


Resmi tanıtım aracında güzel bir sarı ton kullanan Bentley, yeni iç ve dış renklerini tanıttı. Birçok farklı renk kombinasyonu ile gelen yeni Bentley Bacalar 12 adet iç ve dış renk kombinasyonlarının görüntülerini paylaştı. Ayrıca Bentley, bu araçların özelleştirmeleri konusunda doğrudan satın alan müşterilerle irtibat hâlinde olduğunu belirtiyor ve Bacalar’ın bugüne kadarki en özel aracı olan Bentley Bacaların yeni renklerini aşağıda bulunan fotoğraf galerisinden inceleyebilirsiniz.

Bentley Bacalar Yeni Renk Kombinasyonlarının Fotoğrafları

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Hemen yukarıdaki fotoğraf galerisinde de Bentley’in hazırladığı 6 farklı renk kombinasyonuna sahip Bacalar tasarımlarını görüyoruz. Bu farklı tasarımlar ile Bentley, Bacalar’ın hangi kısımlarının özelleştirilebilir olduğunu göstermek istemiş. Ayrıca bu tasarımların hepsine de farklı özel isimler verilmiş durumda.

Bentley Markası Hakkında

Bentley, bir İngiliz lüks otomobil üreticisidir. Bentley İngiltere’de 18 Ocak 1919 yılında Walter Owen Bentley tarafından kurulmuştur. Başlangıçta sadece motor ve şasi üretimi yapan şirket I. Dünya Savaşı’nda uçak motorları üretmesinin ardından; lüks otomobiller üretmeye başlamıştır. 1931 yılında Rolls-Royce tarafından satın alınan Bentley, 1998 yılına kadar aynı teknik kadro ile birbirlerine oldukça benzeyen modeller sunmuştur. 1998 yılında, Volkswagen’e 430 Milyon Paund’a satılan Bentley; 2005 yılında 3654’ü Amerika Birleşik Devletleri’nde olmak üzere, toplam 8627 araba satmıştır. Le Mans yarışlarında 6 birincilik kazanan firmanın merkezi ve fabrikası Manchester yakınlarındaki Cheshire’dadır.

Kaynak: Wikipedia


İlk yorum yapan olun

Cevap Yazın