Honda’dan Motosikletli Kuryeler İçin Korona Virüsü Desteği

Honda’dan Motosikletli Kuryeler İçin Korona Virüsü Desteği

Honda’dan Motosikletli Kuryeler İçin Korona Virüsü Desteği Geldi. Korona Virüsü ’nün hızla yayıldığı ve insanların evlerinden olabildiğince çıkmadığı şu günlerde motosikletli kuryeler tabiri caizse arı gibi çalışıyor. Zaten normalde dönemde riskli bir iş olan motosikletli kuryelik işi, korona virüsü salgınıyla birlikte daha da riskli bir hale geldi. Bu riskli dönemde kuryelerin birde ödemeleri düşünmemeleri için Honda, motosikletli kuryeler ve işletmeciler için “Hepimiz için dışarıda olanlara ödemeler Temmuz’da” adı altında bir ödeme desteği sağladığını açıkladı.


Honda, Scooter segmentinde yer alan motosiklet modellerinde Coronavirüs salgını döneminde özellikle servis hizmetini kesmeyen işletme sahipleri için yeni bir destek kampanyası başlattı. İşletme sahiplerinin haricinde bireysel müşterilerin de faydalanabileceği Nisan ayına özel olarak başlatılan bu destek kampanyası kapsamında Scooter segmentinde yer alan motosiklet modellerinde ödemelerde 3 ay erteleme imkanı sunuluyor.

Ayrıca Honda Düşük Faiz ve 24 Aya Kadar Taksit Seçeneği Sunuyor

Özellikle gıda ve perakende sektöründe hizmet veren işletmecilerin ve bireysel müşterilerin yararlanabileceği destek kampanyasında, Honda’nın Scooter segmentindeki Spacy Alpha, Activa S ve PCX 125 modelleri için 15 bin TL’ye varan kredi kullanımına yüzde 0,66’dan başlayan faiz oranı ile ödemesi 3 ay sonra başlayacak ve 24 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.

Ayrıca Honda, “Bu zor günlerde hayatı devam ettirenlere destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diyerek motosikletli kuryelere destek mesajı vermeyi ihmal etmedi.

Kaynak: Honda

OtonomHaberİlk yorum yapan olun

Yorumunuz